Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie organizacyjne w sprawie sekcji siatkówki dziewcząt czwartek g.10.35 sala nr 14. Zapraszamy !

 

W dniu 24.09.2015 klasa 1A udała się na wycieczkę integracyjną wraz ze swoją wychowawczynią Panią Marzeną Mandzelowską oraz Panią Katarzyną Patronik.

W środę, 30 września, na dużej przerwie, w kantorku wf odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób chcących samodzielnie trenować na siłowni. Informacja dotyczy uczniów klas pierwszych oraz klas wyższych, którzy do tej pory nie korzystali z zajęć indywidualnych.

UWAGA! BEZ UDZIAŁU W ZEBRANIU ORGANIZACYJNYM oraz spełnieniu pozostałych/dodatkowych warunków - pobyt, trenowanie, oglądanie itp. nie będzie możliwe. Dodatkowo - uczniowie, którzy już są częścią trenującą "ciało i ducha" mają obowiązek usuwania z siłowni osób nie posiadających stosownych zezwoleń.

 

Już po raz dziewiąty zapraszamy uczniów II LO do składania wniosków w ramach stypendiów Fundacji Św. Mikołaja. Pieniądze pochodzą z comiesięcznych wpłat dokonywanych przez najsłynniejszego absolwenta II LO - p. Artura Andrusa, za co składamy mu ogromne podziękowania.

zolnierze

Pasjonaci historii, w tym uczniowie z naszej szkoły, mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z Tadeuszem Płużańskim, historykiem, publicystą i dziennikarzem, a także synem uczestnika kampanii wrześniowej i więźnia stalinowskiego – Tadeusza Płużańskiego.

Osoby chętne do treningów pływackich (nie "szkółka pływacka") proszę o kontakt na fb.

Ewentualne treningi ze mną mogą odbywać się w poniedziałki, środy i czwartki. Początek zajęć każdorazowo od godz. 13.35.

Pierwsze zajęcia z nowej dyscypliny - cross fit`u - dla dziewcząt odbędą się w piątek, o godz. 13.15.

Siłownia otwarta wyłącznie dla grupy trenującej.

Nie zapomnij o wodzie mineralnej.

Dnia 11 września odbyło się spotkanie z panią Eweliną Milan z Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Wakacje już za nami, lecz jest ktoś kto ich ostatni tydzień spędził troszeczkę inaczej. Anna Kokoszka i Ewa Lutak, uczennice klasy 2a, uczestniczki Akademii Liderów Fundacji św. Mikołaja.

 

W imieniu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy i Politechniki Rzeszowskiej, serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych do udziału w Rzeszowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2015, który odbędzie się w dniu 22 września br.