Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

To jest jakiś tydzień z cyklu "mocy przybywaj".... najpierw czarna środa i nokauty, potem badminton i.... niespodzianka pływaczek. Po kilkuletniej przerwie dziewczyny Zakonu wróciły na pływalnię i w półfinałach sztafetowych (6x50m stylem dowolnym) ustąpiły miejsca tylko krośnieńskiemu "Kopernikowi".

Zakon reprezentowały (buły od lewej) Monika Kozimor (3d), Gabriela Kikta (2c), Aleksandra Kochanowska (1a) , Misio z kantorka, Zofia Zoszak (2c), Paulina Stec (1d), Emilia Drobot (1a) i Kamila Podolak (2e)

W środę, 9 grudnia 2015r., gdy większość z Was oczekiwała na powrót Rodziców z wywiadówek, nasze dwie rakiety Ilona Kulig i Klaudia Solon (obie z 2b) zasilane emocjonalnym paliwem rakietowym Profesora Nauk Wszelakich Grzegorza Pastuszaka zajęły IV miejsce w finale wojewódzkiej licealiady w badmintonie. Rzecz się działa na krańcach świata - w Nowej Dębie, gdzie F-16-ste zawracają z braku paliwa...

WIELKIE GRATULACJE DLA DZIEWCZYN I PROFESORA! 

To zdaje się będzie sukces roku - nie ze względu na miejsce, ale fakt walki z zawodniczkami o ogólnopolskim zasięgu badmintonowym. Umówmy się - wśród uczennic - nie zawodniczek klubowych - mamy złoty medal. 

1 grudnia 2015r. w Pałacu w Wilanowie, w obecności Honorowego Patrona Gali, Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy, przedstawiciele naszej szkoły: p. Dyrektor  Marek Cycoń, p. Marta Szerszeń (koordynator), Kinga Chmura z kl. 2a i Maciej Słowiak z kl. 1a (przedstawiciele stypendystów) odbierali nagrody za zajęcie 1 miejsca, w kategorii miast powyżej 20 tyś mieszkańców,  w ramach czwartej edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Solidarna Szkoła.

Zapraszamy wszystkie "aniołki", "diabełki",  "śnieżynki", osoby lubiące kolędować i grające na instrumentach

do tworzenia szopki  II LO

w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Skansenie.

Jarmark odbędzie się w niedzielę przed świętami w dniu 20.12.2015. 

Mile widziane są uczennice i uczniowie, którzy upieką pierniczki reklamowe, które będą rozdawane z Skansenie.

 

Próba i rozdzielanie strojów odbędzie się we środę 9 grudnia

o godzinie 14.00 w sali nr 24. 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych. 

Jolanta Mazu-Fedak

W dniach 24-29 XI 2015r. Piotr Hryszko z klasy 2f brał udział w Drużynowym Pucharze Świata Street Workout w Bahrainie organizowanym między innymi przez WCO (World Calisthenics Organization).

Oto jego relacja:

Ani piłkarkom ręcznym ani siatkarkom nie udało się zwyciężyć w swoich środowych turniejach. Szczypiory rozgrywały zawody rejonowe w Brzozowie, punktowane awansem do półfinału wojewódzkiego, siatkarki walczyły o dominację na zawodach powiatowych (zajęły 2 miejsce).

Mikołaj, choinka, święta chrześcijańskie (jeszcze nie są zabronione), prezenty, życzenia. 

To dobry czas, by zastanowić się nad polskim patriotyzmem konsumenckim. Wasze złotówki to potężna broń, która może spowodować, że zima w polskich domach nie będzie taka zimna.

Rzuć okiem na kod paskowy - kup prezent "590.." Twoja siła powróci do Ciebie i innych! I nie zapominaj - św. Mikołaj od zawsze był biało-czerwony ;)

A tak na marginesie - kto wie, czy nie nadchodzą czasy świadomego wspierania Nowego Jedwabnego Szlaku?

Pomysłodawcą akcji "Swój do swego po swoje" jest pan Karol Skorek - absolwent II LO.

Wakacje w środku listopada? Tydzień  pełen wrażeń, 30oC, rozległe plaże i Wyspy Kanaryjskie? Przekonaliśmy się, że jest to możliwe i niesamowicie przyjemne.

Wspaniały sukces naszych sportowców, którzy zajęli  w ubiegłym roku szkolnym II miejsce w Licealiadzie w powiecie sanockim.

Społeczność naszej szkoły postanowiła wziąć udział w XV edycji Szlachetnej Paczki. Wybraliśmy rodzinę z Sanoka, która potrzebuje żywność, środki czystości, obuwie, pościel. W paczce mogą znaleźć się tylko rzeczy nieużywane, nowe. Szczegółowych informacji udzielają: p. Agnieszka Grzebieniak, p. Małgorzata Heichel-pedagog.

Weźmy przykład z naszego absolwenta - Artura Andrusa, który zachęca śpiewająco do udziału w tej akcji.