Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 30 kwietnia o godzinie 7:30 przedstawiciele klasy: 1a, 1d, 1f pod opieką p. J. Mazur-Fedak i p. M. Szerszeń  wybrali się do kina Millennium w Rzeszowie na długo oczekiwany film pt.”Szybcy i wściekli 7” . Spektakl dedykowany był zmarłemu aktorowi – Paulowi Walkerowi.

 

 

.

Wszystkim maturzystom z racji nadchodzącego egzaminu dojrzałości życzymy wiele siły, wytrwałości, szczęścia a także zadowolenia z wyniku i odważnego wkroczenia w dorosłe życie.

Trzymamy kciuki !

 

Społeczność II LO

 

SKT pod opieką p. D. Wierdak, przy wsparciu p. E. Dziuban i we współpracy z MBL w Sanoku, zainscenizowało w czasie Niedzieli Palmowej na Rynku Galicyjskim "Obyczaje Wielkiego Tygodnia".

 

Autyzm – to słowo budzi lęk. Przywodzi nam na myśl obraz ludzi, którzy żyją odizolowani, w swoim świecie. Autyzm to codzienna walka rodziny Oliwiera Burczyka. Chłopczyk boi się otaczającego go świata, nie rozumie go. Leczenie wymaga wielkiego wkładu finansowego. Dlatego też z pomocą postanowili przyjść Oliwierowi uczniowie naszej szkoły, absolwenci oraz przyjaciele z I LO i Szkoły Muzycznej. 

 

Wszyscy posiadacze strojów sportowych proszeni są o zwrot do kantorka wf.

Jeżeli tego nie zrobicie będzie Was straszył DUCH ISKRY ! 

A teraz już całkiem poważnie. 

Proszę zwrócić sprzęt do czwartku i przekazać informację wszystkim sportowcom z II LO.

G. Pastuszak

Zakład Języka i Kultury PWSZ Sanok we współpracy z BWA Galerią Sanocką zapraszają młodzież szkół średnich oraz studentów do udziału w czwartej edycji Konkursu „Niezwykłości codzienności”.

 

16 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Krakowa, dzięki której mogli wzbogacić swoją wiedzę z zakresu chemii oraz podziwiać walory eksponatów bursztynu bałtyckiego. Znaczną część grona uczestników tego przedsięwzięcia stanowił fakultet biologiczno – chemiczny.

W e-dzienniku jest już dostępny nowy plan lekcji dla klas 1 i 2, który będzie obowiązywał od 27 kwietnia 2015r.

 Uroczyste podsumowanie nauki przez klasy 3 odbędzie się 24 kwietnia (piątek) 2015r. według poniższego planu:

Msza Święta - godz. 9.00

Akademia SDK - godz. 10.45

Po zakończeniu uroczystości w Sanockim Domu Kultury nastąpi rozdanie dokumentów i spotkanie z wychowawcami w salach II LO.

 

Niezwykle miło jest nam poinformować, że szkolny Zakon Team dodał kolejny medal do kolekcji szkolnej. Jest to - tak jak i rok temu - brązowy medal w koszykówce dziewcząt!