Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Czy podoba Ci się praca w radiu? Lubisz dziennikarstwo? A może po prostu chcesz realizować się ze stron technicznych w sprzęcie radiowym? ŚWIETNIE SIĘ SKŁADA! Mamy coś dla Ciebie i chcemy zaprosić Cie do współpracy z nami!

 

 

Znajomość flag, stolic i walut państw Unii Europejskiej, a nawet słynnych europejskich piłkarzy, skoczków czy polityków to tylko niektóre z zadań jakie czekały na uczestników konkursu „Co wiemy o krajach Unii Europejskiej”.

Regulamin:    https://stypendia.mikolaj.org.pl/index.php/sol_site/layout/set/pdf/content/view/full/29329

Wniosek i załączniki-oświadczenia (do pobrania, kolumna po prawej stronie): https://stypendia.mikolaj.org.pl/index.php/sol_site/O-programie2

 

Tradycyjnie we wrześniu rozpoczynamy nabór wniosków na stypendia Fundacji Św. Mikołaja. Można je składać w sekretariacie szkoły do dnia 19 IX.

TRIO Roberta Handermandera zaprasza na KONCERT MUZYKI SAKRALNEJ w ruinach klasztoru w Zagórzu.

Koncert odbędzie się 14 września 2014r. o godzinie 20.00.

ZAPRASZAMY.

Ze względu na przerwę technologiczną na basenach MOSiR-u od 8 do 15 września obowiązuje strój sportowy na salę gimnastyczną. Wyjścia na basen, w tym pierwsze zajęcia organizacyjne (zapoznanie z trasą i obiektem, itp.) ZAWIESZONE. 

PODAJ DALEJ PODAJ DALEJ.

Spotkanie organizacyjne szczypiorów odbędzie się 09.09.2014r. , wtorek, 10.30, kantorek wf.

UCZENNICE KLAS PIERWSZYCH - grałyście w swoich gimnazjalnych drużynach? - czekamy na Was.

Na fb powstała grupa Szczypiory II LO - osoby zainteresowane proszę o e-kontakt. 

1 września jest szczególnym dniem w kalendarzu polskiej szkoły – po wakacyjnej przerwie spotykają się uczniowie, nauczyciele, absolwenci. Początek roku szkolnego jest momentem, który skupia w sobie wiele różnych oczekiwań, zarówno uczniów, nauczycieli i rodziców.

 

10.09.2014 (środa) wyjazd do Rzeszowa  - Rzeszowski Salon Maturzystów Perspektywy 2014 – Politechnika Rzeszowska. Szczegółowe informacje na stronie www.salonmaturzystow.pl i na plakatach w szkole. Więcej informacji u P.B.Chudzik i P.Pani Pedagog ( koszt 20 zł ). Listy chętnych uczniów jak i 20zł do piątku do B.Chudzik.

 

Istnieje możliwość zakupu podręczników używanych podczas kiermaszu organizowanego przez Bibliotekę szkolną (POD WARUNKIEM, ŻE UCZNIOWIE KLAS TRZECICH I DRUGICH PRZYNIOSĄ KSIĄŻKI NA KIERMASZ):

- 8 września sprzedawane będą podręczniki używane dla klas pierwszych

- 9 września sprzedawane będą podręczniki używane dla klas drugich

 
Książki wycenione z karteczką (strona pierwsza – cena, tytuł, na odwrocie karteczki – imię i nazwisko osoby sprzedającej) oraz listę zbiorczą sprzedawanych podręczników (wraz z cenami) prosimy składać  w bibliotece szkolnej w terminie od 2 do 5 września.

 

 

 

W tym roku przypada 30. rocznica śmierci wieloletniej dyrektorki naszej szkoły dr Zofii Skołozdro.

 Zofia Skołozdro urodziła się 15 maja 1896 r. w Chodorowie w woj. lwowskim. Do szkoły powszechnej i średniej uczęszczała we Lwowie. Podjęła studia na Uniwersytecie im. Jana Kazimierza we Lwowie,  które ukończyła w 1932 r. uzyskaniem doktoratu z zakresu paleontologii i geologii.