Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

 

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z obszaru Powiatu Sanockiego do konkursu „Co wiemy o krajach UE. II edycja 10 lat Polski w UE”. Konkurs organizowany jest przez Powiat Sanocki wspólnie z II Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku w ramach imprezy II Europejski Dzień Języków w Powiecie Sanockim, która odbędzie się 26.09.2013r. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Brukseli, którą otrzyma najlepszy zespół.

W załączeniu regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową.

Formularz zgłoszenia

Regulamin konkursu

Serdecznie zapraszamy wszystkich: rodziców, pracowników, uczniów i oczywiście sympatyków naszego Zakonu na koncert. Uczniowie liceum mają wiele talentów, o których będziecie mogli się przekonać i jak zawsze szczytny cel akcji. Do zobaczenia 19 kwietnia w PSM .

Biblioteka szkolna informuje, że otrzymała w darze kilkanaście ciekawych książek od byłych uczniów II LO z klasy A (1994-1998 r.), organizujących w tym roku uroczyste obchody 15-lecia matury (tę klasę ukończyła także Elżbieta Mazur, pracująca obecnie w warszawskim radiu TOK FM). Zapraszamy wszystkich uczniów do szkolnej biblioteki i do lektury.

 

 

W piątek 5 kwietnia, po nieudanym pierwszym podejściu przed świętami (nieodpowiednie warunki atmosferyczne, można powiedzieć "zamieć śniegowa wiosną") grupka fakultetów biologicznych klas drugich pod opieką p. Wioletty Bryndzy i p. Pauliny Kilar wyruszyła do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie.

W minionym tygodniu w czwartek sala 14 zamieniła się na 2 godziny w salę obrad i zaciętych dyskusji dotyczących bardzo ważnego tematu – ekologii. Dwójka uczniów II LO Marysia Być i Bartek Jakubowski z inspiracji p. Marty Szerszeń, zdecydowała się zorganizować debatę ekologiczną, która jest kontynuacją cyklu debat prowadzonych przez młodzież naszego liceum, zapoczątkowanych w zeszłym roku szkolnym. Temat tegorocznej dyskusji „Tyle zysku ile odzysku, czyli Eko-Sanok na 5+” dał motywację do zaproszenia gości, którym ochrona środowiska nie jest obojętna.

 

W dniach 4-5 kwietnia 2013 roku wzięliśmy udział w Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się w Zespole Szkół Technicznych (ZS nr.3). Jak co roku frekwencja dopisała - przybyło wiele szkół jak i gimnazjalistów, którzy mogli wypytać, pooglądać, zaczerpnąć opinii od uczniów danej szkoły.

Dziś (tj. 5.04 br.) pierwszy raz w historii II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku uczennice szkoły wzięły udział w zawodach aerobiku tanecznego.  

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych nadziei i miłości,
radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

życzy

Redakcja Szkolnej Strony Internetowej

Drużyna koszykarska dziewcząt II LO w Sanoku wygraną w turnieju, który odbył się w Krośnie, zapewniła sobie awans do finałów wojewódzkich!

Zgodnie z naszą tradycją, w pierwszy dzień wiosny obchodzimy w szkole "Dzień Kota". Podczas tego dnia klasy 1 rywalizują między sobą w przeróżnych konkurencjach, typując swoich reprezentantów do wykonywania zadań: sportowych, wokalnych, tanecznych, malarskich i intelektualnych.