Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Na krótkiej, tym samym upragnionej liście Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „ALCHEMIK”, znalazła się uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku – Marcjanna Malec. Naszej uczennicy przyznano wyróżnienie II stopnia na szczeblu ogólnokrajowym.

Za zwycięstwo Marcjanna otrzymała nagrodę rzeczową w postaci sprzętu cyfrowego. Ponadto wyróżnienie w Konkursie za bardzo wysoki wynik otrzymała Natalia Zoszak. Pracowitość naszych uczniów i zaangażowanie pani Dominiki Łakoś powodują, że fascynacja tym przedmiotem imponująco rozwija swoje skrzydła i to już nie tylko na gruncie naszej szkoły, ale również na szczeblu ogólnopolskim. Gratulujemy Marcjannie oraz wszystkim uczniom II LO, którzy podjęli wyzwanie i rywalizowali w Ogólnopolskim Konkursie „ALCHEMIK”.