Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

24 kwietnia bieżącego roku słynny „Zakon” po raz kolejny otworzył szeroko drzwi przed bardzo licznym gronem gimnazjalistów z Sanoka i okolic.

Nasi goście rozpoczęli zwiedzanie od prezentacji oraz krótkiej pogadanki na temat  naszej szkoły. Następnie uczniowie mieli okazję wziąć udział w krótkiej lekcji języka angielskiego. Potem wszyscy gromadzili się w sali teatralnej, gdzie odbyły się gry i zabawy. Uczniowie  odwiedzili również sale biologiczną.. Następnie grupy udały się do klasy chemicznej, gdzie odbyła się krótka lekcja. Oprócz zwiedzania klas i udziału w różnych zajęciach, uczniowie mieli możliwość wstąpić do naszego szkolnego kasyna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, zarówno nauczycielom jak i uczniom, że zechcieli odwiedzić mury naszej szkoły. Liczymy na to, że już w przyszłym roku równie liczne grono, będzie chciało dołączyć do naszego „Zakonu”.
(Szczegółowa relacja z wydarzenia na zdjęciach.)

Autor. Monika Bartkowska 

 

Fot. Hubert Łuszczyszyn