Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę”

 

                                                                                                  Noblistka Maria Skłodowska-Curie

 

04 marca w II Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku odbyła się III Edycja Konkursu Biologiczno-Chemicznego „BIOCHEMIK”. W tym roku uczniowie rozwiązywali test składający się z zadań otwartych i zamkniętych, hasło tegorocznej edycji brzmiało „Gazy wokół nas”. Konkurs miał na celu pogłębienie i utrwalenie wiadomości z biologii i chemii. Adresowany był do uczniów gimnazjów z terenu powiatu sanockiego i ościennych.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 45 uczniów z jedenastu szkół gimnazjalnych: Gimnazjum Nr 1, 2, 3, 4 w Sanoku, Zagórzu, Dobrej, Besku, Zarszynie, Rzepedzi, Niebieszczanach i Wróbliku Szlacheckim. Ponadto po wykonaniu łamigłówek biologiczno-chemicznych gimnazjaliści mieli możliwość obejrzenia II LO "od środka", może w przyszłości staną się uczniami tej szkoły. Komitet organizacyjny składa podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się przebiegu konkursu: Dyrekcji II Liceum Ogólnokształcącego, Paniom: Agnieszce Grzebieniak, Małgorzacie Heichel, Edycie Małek, Kamili Mackiewicz-Rossmanith, przybyłym uczniom i ich opiekunom.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone wkrótce.

Organizatorzy konkursu to nauczyciele chemii i biologii naszego liceum- panie: Dominika Łakoś, Wioletta Bryndza i Paulina Kilar.