Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

9 marca 2017 roku odbyła się w naszej szkole akademia, która poświęcona była naszej patronce Marii Skłodowskiej-Curie oraz wszystkim paniom z okazji ich święta.
Na samym początku było uroczyste powitanie, hymn państwowy i wręczenie dyplomów za konkurs wiedzy o patronce szkoły oraz
piękne kwiaty i życzenia złożone na ręce pani wicedyrektor Joanny Połdiak.


Ważnym momentem dla społeczności naszego liceum było pożegnanie pocztu sztandarowego klas 3 - Kingi Chmury, Klaudii Fil i Dominika Jakimy, którzy za 2 miesiące będą zmagać się z egzaminem maturalnym. Honoru opieki nad sztandarem dostąpili uczniowie klas 1: Klara Korejba, Justyna Kuczaj i Dominik Pielech.
Następnie rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez klasę 1C.Podczas przedstawienia, które dotyczyło życiorysu naszej patronki na pewno nie zabrakło śmiechu, ale i zarazem podziwu. Widać było, że uczniowie dobrze wczuli się w swoje role i doskonale je odegrali. Nie zabrakło również jazzowej nuty w wykonaniu Wiktorii Maślanki, która świetnie uzupełniła całość występu. Przyszedł czas na wielki finał, a tu nieoczekiwana niespodzianka. Chłopcy z 1c wystąpili w strojach baletowych i jak profesjonaliści wykonali taniec z połączonymi dwoma gatunkami muzycznymi. Uczniowie widząc to, byli wniebowzięci. Na sali zapanował śmiech i zadowolenie. Oprócz wątków pouczających, miejsce znalazło się także dla odrobiny dowcipu i żartu. To były niesamowite i niezapomniane przeżycia!

Fotogaleria Kingi Cieśli:

https://drive.google.com/drive/folders/0BzGzOi_lBJghb01IcXRZa2RZVjQ

Galeria Jakuba Wojtowicza: