Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

Osiągnięcia

Na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

3 marca 2017 roku, halę PWSZ Sanok ogarnęły sportowe emocje z udziałem naszych unihokeistów. Odbył się tam finał wojewódzki Licealiady w unihokeju chłopców.

Hala wypełniona była kibicami po brzegi! Nie zabrakło uczniów naszej szkoły, którzy z całego serca trzymali kciuki za naszych mistrzów. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00. Wszystko zapowiadało się naprawdę świetnie, gdyż już pierwsze spotkanie z przeciwnikami z II LO z Dębicy zostało wygrane przez naszych chłopaków. Sprawy w swoje ręce wziął Wojtek Pisula, który błyskawicznie strzelił do bramki, przy asyście Dominika Pielecha. Pokonali rywala wynikiem 1:0 i z całą pewnością zyskali motywacje do dalszych meczów. Kolejne spotkanie, tym razem z Sokołowem Małopolskim zakończyło się jeszcze większym sukcesem wynikiem końcowym 2:0. Bramki strzelili: Bartek Skrabalak przy asyście Dominika Burczyka oraz ich starszy kolega Miłosz Duduś. Seria zwycięstw trwała nadal. Kolejny mecz z III LO z Rzeszowa nasi bohaterowie rozegrali bez większych problemów zdobywając 3 bramki i nie dając przeciwnikowi żadnych szans. Bramki dla drużyny zdobyli: Bartek Skrabalak, Dominik Pielech oraz Miłosz Duduś.

Ostatnie starcie było najważniejsze i wyczekiwane przez wszystkich od samego początku. Pomimo zdeterminowania i motywacji naszej drużynie nie udało się sprostać ZS nr 2 z Dębicy. Niestety, pomimo ogromnej i zaciętej walki przeciwnik okazał się lepszy od naszych chłopaków. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko. Oprócz talentu, umiejętności i pracy liczy się również szczęście, którego czasami po prostu zabraknie.
Ostatecznie drużyna II LO uplasowała się na 3 miejscu, zdobywając brąz!
Każdy medal w finałach wojewódzkich to sukces. Brawo dla chłopaków i p.Marty Szerszeń! Jeszcze raz ogromne gratulacje!