Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 18.05.2016 w Kamieniu odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt.

 

Pomimo porażki w półfinale wojewódzkim z ZS Nr 2 z Sanoka (0:3), dziewczyny wciąż zostawały w walce o medale. Po wygranych meczach ze szkołami z Sokołowa (2:1) oraz Liceum z Dębicy (1:0) i ZS Dębica (2:0), został nam ostatni mecz z gospodarzem turnieju. Niestety pomimo bardzo dobrej postawy całej drużyny dziewczyny poniosły porażkę (0:1) i ostatecznie skończyły zawody na świetnym - 3 miejscu, które jest ogromnym sukcesem. Warto również zaznaczyć że wszystkie dziewczyny z naszej szkoły biorące udział w finale są z pierwszych i drugich klas co umożliwia im walkę o najwyższe trofea w przyszłym roku!
Skład drużyny: Diana Chrząszcz, Karolina Demkowicz, Sylwia Kanciak, Aleksandra Kątska, Justyna Pałys, Gabriela Pastuszak, Gabriela Rolnik, Sandra Stolarska, Anita Wiejowska. Nieobecna była Diana Kozdraś (kl 3). Opiekunem drużyn był p. Pastuszak.

 

Refleksje p. Pastuszaka po zdobyciu przez dziewczyny 3 miejsca :

" Lepszy rydz niż nic...............chociaż mógł być pełen kosz dorodnych prawdziwków !!! Tak można opisać w jednym zdaniu występ drużyny II Liceum Ogólnokształcącego z Sanoka na Finale Wojewódzkim Licealiady w unihokeju dziewcząt . Pomimo porażki w meczu z ZsNr2 z Sanoka w półfinale [ wynik był przepisany do finału ] dziewczyny walczyły o strefę medalową z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem . Po wygranych ze szkołami z Sokołowa 2-1 oraz Liceum z Dębicy 1-0 i Zs Dębica 2-0 mecz ze szkołą z Kamienia decydował o tym kto zostanie zwycięzcą tych zawodów oraz komu przypadnie drugie i trzecie miejsce . Niestety pomimo bardzo dzielnej postawie całej drużyny [ niestrzelone 2 wyśmienite okazje z typu 200 % ] straciliśmy przypadkową bramkę na 30 sekund do końca meczu i tym samym zamiast wygranej skończyliśmy zawody na też świetnym 3 miejscu .!!! . Dodam też taką ciekawostkę --jakby była z nami Diana Kozdraś [ matura ] oraz Paulina Furdak [ limit dyscyplin ] dwie super snajperki z lat poprzednich to na 100% mielibyśmy pierwsze miejsce .!!! Skład drużyny Diana Chrzaszcz , Karolina Demkowicz , Sylwia Kanciak , Justyna Pałys , Aleksandra Kątska , Gabriela Pastuszak , Gabriela Rolnik , Sandra Stolarska , Anita Wiejowska . Nie lubię się chwalić i dużo pisać [ wolę działać ] , jednak raz na sto wypada.................. "