Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

22 kwietnia bieżącego roku sławny „Zakon” otworzył swe historyczne podwoje przed licznymi grupami gimnazjalistów z Sanoka i okolic.


Nasi goście zwiedzanie „Klasztoru” rozpoczęli od zapoznania się  z życiem szkoły oraz zasadami, obowiązującymi podczas rekrutacji do II LO. Potem gimnazjaliści poprawiali swą kondycję fizyczną w szkolnej siłowni, a umysł ćwiczyli, uczestnicząc w międzypowiatowym konkursie historycznym „Polskie Konstytucje”. Następnie uczniowie gimnazjum rozpoczęli peregrynację po zakamarkach „Zakonu”. Mogli oni wziąć udział w zajęciach z języka niemieckiego, angielskiego i francuskiego; pokazach i konkursach geograficznych, fizycznych, biologicznych oraz chemicznych. Swe talenty matematyczne, młodzi ludzie, mogli wykorzystać, biorąc udział w grach losowych w „Mat. – Fiz. Casino Royal”. Nasi goście mieli również okazję, wraz z licealistami,  uczestniczyć w warsztatach teatralnych. Nad oprawą muzyczną Dnia Otwartego  czuwał zespół muzyków i piosenkarzy z II LO.

             Serdecznie dziękujemy drogim gościom (nauczycielom i uczniom), że zechcieli odwiedzić mury naszej 88 - letniej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego II LO w Sanoku oraz do wstąpienia, w roli uczniów,  w mury szacownego „Zakonu”.          

 

Fotorelacja O. Zubik : 
https://drive.google.com/folderview?id=0B6e5DAAhARssOUFYajh0b3ZNU1k&usp=sharing

Fotorelacja A. Łyko : 

 

 Fotorelacja C. Janowski :