Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Przedstawiamy sylwetkę Pani dr Anny Szelest-Woźny (dla wuefistów Szelestówny) - uczennicy naszej szkoły w latach 1998-2002.

Po zdaniu matury rozpoczęła studia na kierunku Zarządzanie i Marketing Politechniki Rzeszowskiej, które ukończyła w 2007r. W między czasie rozpoczęła naukę w Policealnej Szkole Detektywów i Pracowników Ochrony "Ochikara" w Rzeszowie. W 2007r. przeniosła się na studia doktoranckie do Lublina (UMCS - Politologia), gdzie obroniła pracę doktorską pt. "Korupcja - analiza dysfunkcji państwa na przykładzie Polski (1989-2007)". Na razie ma na swoim koncie 6 publikacji naukowych.

W między czasie szlifowała języki obce - język niemiecki (Certyfikat Deutsch I stopnia) i angielski. Od 2011r. do chwili obecnej należy do grupy administrującej czterema hotelami w rejonie lotniska London Gatwick.

A kim była w naszej szkole? Oprócz tego, że na prawdę fajną babką? Że graliśmy z nią w karty na obozach żeglarskich i dzięki niej mieliśmy co najmniej wulkany śmiechu.... Otóż uczyła się w rycie profilu dwujęzykowego (niemiecki/angielski - tzw. "B-eee klase") i co najważniejsze grała w koszykówkę. Będąc podopieczną Pana Profesora Krzysztofa Czecha zdobyła w 2002r. pierwszy w historii szkoły medal (brązowy dodajmy) w ramach podkarpackiej licealiady.

(to ta pani w czarnym, na jednym z obozów w Polańczyku - obok z prawej p. Golik)

Były to czasy, kiedy nikt nie słyszał jeszcze o torpedach z Tarnawy Dolnej skupionych w GimBall`u ;)

Panna Szelestówna udzielała się również na zawodach z pierwszej pomocy - stąd zawsze czułem się przy niej bezpieczny. Miałem komu zaufać.

( Anka klęczy z lewej, na dole ja - pozorant... heh...)