Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

20.03.2016r. na Rynku Galicyjskim, w Skansenie odbyła się kolejna Niedziela Palmowa.

 

Po poświęceniu palm przez księdza Andrzeja Szkołę i wysłuchaniu koncertu Górniczej Orkiestry Dętej  udano się na mszę do zabytkowego kościoła na terenie Skansenu. W procesji uczestniczyli nasi uczniowie z kółka teatralnego prowadzonego przez p. Dorotę Wierdak. Część z nich wystąpiła jako postacie historyczne (Mateusz Wasylewicz, Norbert Patronik, Monika Halerz, Cezary Janowski, Bernard Finik), inni wcielili się w role dawnych mieszczan sanockich (Eliza Moskal, Szymon Curzydło, Emilia Kruczyk, Przemysław Malec, Klaudia Januszczak, Kacper Bogaczewicz, Magdalena Kobrzyńska). Po mszy ogłoszone zostały wyniki konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną, w którym nasza szkoła zajęła 1 miejsce. Piękną palmę stworzyły dziewczyny z klasy 1e.
Przygotowane były również atrakcje dla dzieci m.in. malowanie pisanek i konkurs z nagrodami, do którego zapraszały zwierzątka wielkanocne, również z naszego kółka teatralnego ( Emilia Krynicka, Klaudia Krawecka, Patrycja Zoszak, Karina Doniec, Natalia Strzelecka, Anna Radwańska). W celu promocji naszej szkoły na rynku rozdawane były pisanki wykonane przez naszych uczniów.