Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

W dniu 2 marca 2016 roku w naszej szkole uczniowie klas drugich i trzecich uczęszczający na fakultet biologiczny brali udział w mini seminarium prowadzonym przez przedstawicielkę Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie. Prelekcja dotyczyła transplantologii.

 

Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakie organy są najczęściej przeszczepiane, kto może być dawcą, w jakich przypadkach potrzebne są przeszczepy i jakie warunki muszą zostać spełnione, aby do tego doszło. Prowadząca prelekcję angażowała uczniów do rozmowy, dyskusji i jak się okazało temat przeszczepów nie był obcy naszym uczniom, którzy popisali się nienaganną wiedzą udzielając poprawnych odpowiedzi. Na zakończenie wszyscy obecni na sali zostali zachęceni do zostania dawcami organów, ponieważ jak wiadomo nas nic to nie kosztuje, a możemy tym uratować życie wielu osobom.

                                                                                                                                                  Uczennica II A O.Z.