Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

 

Dziewczyna, która z asertywnej nastolatki stała się wysportowaną trenerką? Absolwentka II LO?  Dziś streścimy losy Moniki Chęć, uczęszczającej do naszej szkoły w latach 2005-2008.  

 

Urodzona 24 lutego 1989 Monika naszą szkołę kojarzy przede wszystkim ze sportem. W rozmowie o II LO często wspominała wszelkie zawody, na które jeździła z bardzo znanym w naszej szkole i ciągle uczącym profesorem wf-u. Absolwentka mówiła także o nieudanej próbnej maturze, lecz na szczęście z tą właściwą nie było problemu ;)

 

Po liceum Monika udała się do Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunek Zdrowie publiczne. Wybraną przez nią specjalnością została Kosmetologia. Jednak na tym nie poprzestała, chciała działać, przez co w trakcie studiów wyjechała do Stanów, do pracy na 6 miesięcy.

 

 

Tam zatrudniono ją w drukarni, która publikuje takie gazety jak: Vouge, Playboy, czy Cosmopolitan. Chyba nie zaprzeczycie, że musiała to być naprawdę ciekawa praca ;) Następnie powróciła do Polski, aby skończyć studia i obronić licencjat. Gdy to zrobiła postanowiła wyjechać nie do Stanów, lecz do Kanady.

 

 

Nasza absolwentka następująco opisuje swój pobyt poza granicami: „W kanadzie najpierw pracowałam jako sprzedawca hot-dogów, później w magazynie w biurze, zaś następnie zrobiłam papiery trenerskie i zaczęłam prace na pół etatu jako trener. Drugie pól etatu pracowałam jako sprzątaczka domów u bogatych ludzi. Po roku skończyłam ze sprzątaniem i całkowicie poświęciłam się trenowaniu. Pracowałam jako head coach czyli główny trener w prywatnej stacji treningowej, której byłam tez współtwórcą. Po roku bycia trenerem personalnym zrobiłam papiery trenerskie na Crossfit lvl 1 i zaczęłam pracę jako trenerka Crossfitu w siłowni w Toronto. Po drodze zrobiłam papiery na podnoszenie ciężarów, TRX, itd. W październiku 2015 ja i mój wspólnik się rozstaliśmy zawodowo i wróciłam do Polski.”

 

Obecnie Monika mieszka w Sanoku, jest członkiem klubu podnoszenia ciężarów „GRYF Sanok” (posiada już sukcesy w tej dziedzinie m.in. pierwsze miejsca zajmowane na zawodach w Sanoku, a także w Sieniawie) oraz trenerem personalnym współpracującym z największą siłownią w Sanoku. Ma także swój Fanpage, do którego obejrzenia gorąco zachęcamy!

 

FANPAGE Moniki