Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

foto : O. Zubik

W dniu 7 marca w Sanockim Domu Kultury odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz podsumowanie V edycji międzypowiatowego konkursu historycznego "Oskarżeni o wierność".

 

Wśród laureatów konkursu znaleźli się reprezentanci naszej szkoły – Kinga Chmura (2a) zajęła II miejsce (zdobył a tylko 0,5 pkt  mniej niż zwyciężczyni), a Jakub Przystasz (3f) IV miejsce.
Zgromadzeni z podziwem wysłuchali poruszającego występu wokalnego zespołu "Soul" pod opieką dr Moniki Brewczak. Wśród wspaniałych wokalistek znalazło się 5 uczęszczających do naszego liceum: Magdalena Zubel, Karolina Lorenc, Laura Burnatowska 2a, Julia Stubenvollh- Hańska 2c i Emilia Krupska 3b.
Ponadto uczestnicy koncertu obejrzeli prezentacje multimedialną przygotowaną przez nauczycieli naszej szkoły M. Dziuban, J. Mogilany, M. Szerszeń. Przedstawiciele II LO: Aleksandra Łyko (1a) i Rafał Husak (1b) bardzo profesjonalnie poprowadzili koncert. 
Cała uroczystość wzbudziła w nas poczucie patriotyzmu i pokazała, że warto pamiętać o tych, którzy walczyli o nasz kraj.

 

Zdjęcia Oliwia Zubik 2a:

 

https://drive.google.com/folderview?id=0B6e5DAAhARssOG55ai1nc1BBc0E&usp=sharing