Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

 

Ktoś powie "czas odległy" i choć stwierdzenie to może się wydawać prawdziwe, jednak już dziś zaczynamy tę duchową drogę w kierunku spotkania z Ojcem Świetym Franciszkiem w Krakowie za około 15 miesięcy. Pierwszym takim akordem w naszej Diecezji było ustanowienie Ośrodków Lokalnych Centrów ŚDM 2016, gdzie jeden z nich może zaszczycić nasze miasto i nasza parafię.

To właśnie parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku ma w przyszłości gościć młodzież z różnych zakątków świata, a odkrywając rąbka tajemnicy już spływają pierwsze zgłoszenia – choćby kilkanaście osób z Kamerunu, obok pojedynczych zgłoszeń uczestników. W Duchu przeżywania ŚDM pragniemy zaprosić wszystkich na Peregrynację, czyli Nawiedzenie SYMBOLI Światowych Dni Młodzieży. Są nimi KRZYŻ podarowany młodzieży przez św. Jana Pawła II oraz IKONA Maryi „Salus Populi Romani. 


 Powyżej zamieszczony program niech będzie dla nas inspiracją by ujrzeć, dotknąć i pomodlić się przy Owych Świętych Znakach.