Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że szkolny Zakon Team dodał kolejny medal do kolekcji szkolnej. Jest to - tak jak i rok temu - brązowy medal w koszykówce dziewcząt! 

Dzisiejszy turniej odbył się w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku. Dziewczyny wyruszyły w drogę o 7 rano, by walczyć o medal. Pierwszy mecz rozpoczęły z gospodarzami. Pomimo początkowego wyniku 4:0 dla nas, Leżajsk nie dawał za wygraną. Dogonił punktowo dziewczyny, by potem w kolejnych kwartach powiększać swoją przewagę. W pewnym momencie wynik różnił się jedynie sześcioma punktami i wydawać by się mogło, że Sanok zdoła dogonić stratę. Niestety tak się nie stało, zaś dziewczyny z boiska zeszły z przegranym meczem grupowym.

Drugi i ostatni mecz był meczem o medal. Naprzeciwko nas stanęła drużyna z V LO w Rzeszowie, szkoła sportowa. Dziewczyny były przekonane, że nie mają z nimi szans. Jednak Rzeszów był potwornie wyczerpany po wcześniejszym meczu, a nas zespół to wykorzystały. Grając 'bez spiny", na rozluźnieniu zaczęły w końcu siadać "trójki". Jedna, druga, trzecia... W III kwarcie Rzeszów przetarł oczy i zaczął gonić nas punktowo. Z przewagi 15 punktów zrobiła się przewaga jedynie 6-ciu punktów. Jednak Zakon nie dał za wygraną i do końca meczu walczył. Zachowując spokój ducha w ostatniej kwarcie, dziewczyny zwyciężyły bój o medal wynikiem 38:32.

Ostateczna klasyfikacja:  

1. Samodzielne LO w Stalowej Woli

2. Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku.

3. II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku.

4. V Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie. 

Skład drużyny: Joanna Kopczyk, Paulina Furdak, Zuzanna Makarczak, Klaudia Rybczak, Magdalena Wojtanowska, Eliza Moskal, Martyna Bieleń, Natalia Kocyłowska, Maria Podkalicka. 

Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Pastuszak.

Serdecznie gratulujemy sukcesu, chrum!