Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

19.03 br. w hali Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu chłopcy rozegrali turniej finałowy w unihokeju. Okazał się on dla nich na tyle szczęśliwy, że uplasowali się na podium rozgrywek. Jednak, aktualni Mistrzowie Polski, nie zdobyli złotego krążka, a srebrny.

Kolejność drużyn w finale unihokeja chłopców:

  1. ZST Mielec
  2. II LO Sanok  (aktualni mistrzowie Polski)
  3. ZSZ Nr 1 Dębica
  4. I LO Sanok
  5. II LO Rzeszów
  6. ZS Sokołów Młp.

 

Jak podkreśla jeden z zawodników, Przemysław Kot, pojechali na finały w roli faworyta - nie dość, że są obecnymi Mistrzami kraju to jeszcze mieli zaliczony wynik 4:1 z I LO. Jednak pomimo tego ich celem było wygrane turnieju i awans na mistrzostwa. Byli pewni swojego i udowodnili to już w pierwszym meczu, który pewnie wygrali kontrolując grę od początku do końca wygrywając 4:0. Jeśli chodzi o drugie starcie to przeciwnikiem okazała się Dębica. - Wiedzieliśmy, że jest mocnym przeciwnikiem, lecz wierzyliśmy, że możemy wygrać. Jednak losy potoczyły się inaczej i musieliśmy zadowolić się remisem - komentuje Przemek. Był to trudny mecz, zaś remis mógł satysfakcjonować. 

Następny mecz z Rzeszowem okazał się łatwym zwycięstwem. Chłopcy nie pozostawili złudzeń, kto jest lepszy na parkiecie. Oszczędzając siły na mecz finałowy wygrali 3:1. W decydującym starciu okazało się, że wystarczy remis, aby wygrać finał wojewódzki. Niestety ten mecz wygrał sędzia, w dodatku jeden. Gwizdał nieustannie na niekorzyść naszych zawodników. Po straconej bramce zmotywowali się, co spowodowało, że wyrównali wynik na 1:1. Kontrolowali oni w dalszym ciągu grę, jednak sędzia grał swój własny mecz. Nieszczęśliwie na 30 sekund przed końcem wpadła piłeczka do naszej bramki, zaś chłopcy przegrali 1:2. 

Skład drużyny: Przemysław Kot, Michał Starościak, Przemysław Dębiński, Damian Łukowski, Dawid Sobczyk, Bartłomiej Burczyk, Łukasz Sajdak, Patryk Chmura.

Opiekunem był p. Grzegorz Pastuszak. 

Serdecznie gratulujemy sukcesu i dziękujemy za kolejny powód do dumy!