Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Kolejny powód do dumy przynieśli nam dziś szkolni unihokeiści, którzy pewnie awansowali do finału wojewódzkiego. Jest to na tyle radosna informacja, bo jak zauważa p. Pastuszak, jest to 8. awans w przeciągu 10-ciu lat! 

 

Na turnieju półfinałowym w sali Zespołu Szkół numer 3 w Sanoku pojawiło się 6 drużyn. Po wylosowaniu grup okazało się, iż chłopcy będą rywalizować z zespołem krośnieńskim oraz Miejscem Piastowym. Druga grupa składała się z drużyny gospodarzy, sanockiego I LO oraz I LO z Krosna. 

Zakon wyszedł ze swojej grupy z pierwszym miejscem deklasując rywali. Miejsce Piastowe odniosło porażkę 1:3 dla nas, zaś Krosno przegrało 3 do zera. Z grupy wychodziły dwie pierwsze drużyny z zaliczeniem wyniku grupowego. Z drugiej grupy wyszło I LO wraz z "ZST". 

Pierwsze starcie w finałowych meczach turnieju II LO rozegrało z gospodarzami wygrywając - podobnie jak z Krosnem - 3:0. Późniejszy mecz z I Liceum również okazał się szczęśliwy, zaś Zakon pokonał ich 4:1. Wynik ten zostaje zaliczony do finału wojewódzkiego, do którego chłopcy weszli z pierwszym miejscem z dzisiejszego półfinału. 

Tekst autorstwa p. Grzegorza Pastuszaka :

"Po raz pierwszy to napiszę .... szkoła bez sali, orlika i tym podobnym znów mimo, że nie miała w składzie tylko hokeistów, bo było ich dwóch, ponownie po raz 8 na 10 lat dotarła do finału wojewódzkiego w unihokejaKot, Starościak, Hućko, Dębiński, Sajdak, Łukowski, Sobczyk, Drąg, Chmura - Kozaki ..... Czyż to nie jest piękne podsumowanie dziesięciolecia w unihokejowej Licealiadzie"

Serdecznie gratulujemy całej drużynie i p. Grzegorzowi Pastuszakowi za kolejny powód do dumy dla naszej szkoły.

Cała szkoła trzyma kciuki i życzy powodzenia w finałach wojewódzkich!