Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Wczorajszy turniej koszykarski w hali I LO w Sanoku zakończył się ponownym sukcesem sportowym drużyny II LO. Dziewczyny zdominowały rywali na parkiecie nie dając im szans na zdobycie przewagi.

  Zawody szybko się rozpoczęły i szybko się skończyły. W turnieju wzięły udział 4 sanockie szkoły - I LO (gospodarz), ZS nr 2, ZS nr 5 oraz nasza szkoła. Już od pierwszego meczu dziewczyny, mimo iż nie było rozegrane, czuły się pewnie na boisku. Zawodniczki, które na co dzień reprezentują barwy klubu Gimball Tarnawa Dolna, wystąpiły w pierwszej piątce w meczu z I Liceum. Początkowo ciężko zdobywało się punkty, ponieważ każdej drużynie zależało na zwycięstwie, jednak po chwili zatarła się mała różnica punktów między drużynami, a ostatecznie II LO zwyciężyły 34:11. Zaś sala gospodarzy przestała hucznie kibicować swoim zawodniczkom. A gdzie zasada: "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"? 

Drugi mecz to starcie z ZS nr 2 w Sanoku, które również pewnie wygrały nasze zawodniczki. Po raz kolejny Asi zaczęły "siadać" rzuty za trzy punkty. Mechanik narzucał tempo gry, ale to nie zmieniało faktu dominacji nad nimi. Wynik ostateczny to 38:14. Ostatnim i dla naszych dziewczyn najważniejszym meczem okazało się zetknięcie z sanocką Setką. Tam także szkoła posiada zawodniczki z Tarnawy Dolnej. Jednak to nie zbiło z tropu Zakonu, zaś dziewczyny grały bardziej technicznie niż wytrzymałościowo. Ostatni mecz turnieju również zakończył się triumfem, tym razem dziewczyny zdobyły ponad 40 punktów w meczu, 

W całym turnieju najlepsza okazała się nasza drużyna, zdobywając maksymalną liczbę punktów. 2 miejsce przypadło Zespołowi Szkół nr 5, trzeci plac należał do I LO, zaś Mechanik skończył na 4 miejscem. 

Skład drużyny: Joanna Kopczyk, Paulina Furdak, Maria Podkalicja, Zuza Makarczak, Klaudia Rybczak, Magdalena Wojtanowska, Eliza Moskal, Natalia Kocyłowska, Martyna Bieleń

Opiekunem drużyny był p. Krzysztof Czech

Gratulujemy i życzymy sukcesów podczas zawodów rejonowych !!! 

Dziękujemy p. Skibie, p. Golik oraz p. Szerszeń za obecność na hali podczas turnieju.