Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

 

W dniu 22.01.2015 r. męska reprezentacja II LO w piłce siatkowej wzięła udział w zawodach międzyszkolnych na szczeblu rejonowym. Po trzech wygranych meczach siatkarze „Zakonu” cieszyli się z upragnionego awansu.

 

Na samym początku nie było wcale tak kolorowo.  W meczu inaugurującym turniej naszym chłopakom przyszło zmierzyć się z gospodarzami  ( I LO w Brzozowie ) . Mecz rozpoczął się po myśli podopiecznych p. Grzegorza Pastuszaka. Nasi siatkarze kontrolowali sytuację i gromadzili kolejne punkty. Końcówka seta należała do niesionych dopingiem własnej publiczności zawodników z Brzozowa. Pierwszy set minimalnie przegrany . Mocno zmotywowani słowami opiekuna zawodnicy przystąpili do drugiej partii, w której nie pozostawili złudzeń gospodarzom wygrywając ze sporą przewagą. Do rozstrzygnięcia potrzebny był dodatkowy set. Rozgrywany do 15 punktów tie-break był nie lada widowiskiem dla osób zgromadzonych na hali . Liczne ataki, obrony czy asy serwisowe to tylko namiastka tego co tak naprawdę działo się na parkiecie . Przy stanie 13:11 dla Brzozowa p.Pastuszak poprosił o czas podczas którego zawodnicy usłyszeli cenne wskazówki dzięki którym odmieniły się losy decydującej partii i nasi zawodnicy mogli się cieszyć z upragnionego zwycięstwa. Następne mecze już mniej zacięte były rozgrywane pod dyktando II LO . Najpierw lekcję siatkówki dostali zawodnicy z Ustrzyk Dolnych, a zaraz po nich siatkarze z Leska. Wygrane te pozwoliły na awans do półfinału wojewódzkiego.

 
GRATULACJE !


Zawodnicy  ”Zakonu” : Bogusław Hnat, Daniel Terkała , Wojciech Draguła, Kacper Rybka, Piotr Pietryka, Jakub Jaklik, Dawid Sobczyk i Łukasz Sajdak
opiekun : p. Grzegorz Pastuszak