Szczęśliwy numerek

20-10-2017

40

   W puli: 

  1,

  10, 12,

  19, 23,

  26, 28, 29, 32, 

  33,

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w roku szkolnym 2003/2004

Olimpiady

Nazwa Olimpiady Finaliści Nauczyciel
35 Olimpiada Języka Rosyjskiego Podkarpacki Komitet Okręgowy OJR - Rzeszów Artiom Komardin - 4g mgr Janina Burczyk
Losy Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 Uniwersytet Rzeszowski Magdalena Terlecka - 2f mgr Maria Rojkowicz
mgr Joanna Mogilany
50 Olimpiada Chemiczna Warszawa Piotr Liszniański - 4h mgr Genowefa Kluska
34 Olimpiada Języka Polskiego Rzeszów Małgorzata Gierczak - 2a
Paweł Sasko - 4f
mgr Zofia Rokita
mgr Jolanta Mazur-Fedak
27 Olimpiada Języka Francuskiego Warszawa Andrzej Kuczara - 4c mgr Katarzyna Borowiec
II etap XXXIII Olimpiady Biologicznej Udział:
Piotr Liszniański - 4h
Patrycja Orłowska - 4f
Maciej Łagódka - 4a
Bartosz Wrona - 4c
Bartłomiej Guzik - 4f
mgr Bożena Rybka

Konkursy

Nazwa konkursu Finaliści Laureaci Nauczyciel
II Konkurs Historyczny pt."Czy potrafimy rządzić się sami" Wydawnictwo Historia i Życie   Szymon Bulwan - 1d
I miejsce
mgr Mariusz Kluczyński
Konkurs Wiedzy o RFN Komitet Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Rzeszów i Warszawa   Joanna Kołodziej - 4b mgr Joanna Mogilany
Historia i Kultura Żydów Polskich Amerykańsko-Polsko-Izraelska Fundacja SHALOM Andrzej Kutiak - 1a
(wyróżnienie) Magdalena Klaczak - 2
(etap centralny -udział)
  mgr Mariusz Kluczyński
mgr Joanna Mogilany
Spory o upamiętnienie przeszłości - pomniki, cmentarze, patroni Fundacja Batorego Ośrodek "Karta"   Katarzyna Albigowska - 2c
Joanna Dufrat - 2c
mgr Maria Rojkowicz
Konkurs Chemiczny Uniwersytet Mikołaja Kopernika -Toruń   Piotr Liszniański - 4h mgr Genowerfa Kluska
Konkurs Polonijny "Powstania Polskie w 1944r." Miesięcznik "Pro Memoria" Barbara Bodziak - 2d
Magdalena Myśliwiec - 2d
(wyróżnienie)
  mgr Maria Rojkowicz
19 Ogólnopolski Konkurs na pracę z fizyki poświęconą prof. G. Białkowskiemu Uniwersytet Śląski - Katowice M.B. - 2f   mgr Barbara Cetnar
40 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Prof. A. Swinarskiego Uniwersytet M. Kopernika-Toruń   Piotr Liszniański - 4h mgr Genowefa Kluska
Podkarpacki Konkurs Matematyczny Elżbieta Nycz - 1a
Małgorzata Zbiegień - 1g
  mgr Nina Gilarska
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur" Anna Krawiec - 2
(wynik bdb)
Jan Wicijowski - 4a
(wynik bdb)
Wojciech Samek - 2
(wyróżnienie)
Maciej Gaik - 4a
(wyróżnienie)
  mgr Joanna Marzec
mgr Marzena Mandzelowska
mgr Nina Gilarska
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny MOTOROLA DIVERSITY M.B. - 2f
(wyróżnienie)
Jakub Sochacki - 1a
(wyróżnienie)
Mateusz Grucela - 1g
(wyróżnienie)
A. Janiszewska - 1a
(wyróżnienie)
  mgr Paweł Komenda
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX (Regionalne Towarzystwo Oświatowe Bielsko-Biała) Dorota Janowska - 2
(wynik dobry) Paulina Chytła - 2
(wynik dobry)
  mgr Teresa Szałkowska
mgr Teresa Perkołup
mgr Ewa Kikta

Turnieje

Nazwa turnieju Osiągnięcie Nauczyciel
Liga LA - województwo dziewczęta 2 miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej mgr B. Kenar
Piłka koszykowa - województwo dziewczęta 3 miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej mgr K. Czech
Piłka Siatkowa - województwo dziewczęta 4 miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej mgr G. Pastuszak
mgr B. Kenar
Piłka ręczna - województwo dziewczęta 4 miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej mgr G. Pastuszak
Pływanie 6 miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej mgr P. Skiba
Badminton 5 miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej mgr G. Pastuszak
Unihok I dziesiątka w klasyfikacji wojewódzkiej mgr K. Czech mgr G. Pastuszak
Biegi przełajowe 5 miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej mgr B. Kenar

Równocześnie zawodnicy II LO:

  • czterokrotnie zdobywali złoty medal w rozgrywkach powiatowych
  • czterokrotnie zdobywali złoty medal w rozgrywkach rejonowych
  • trzykrotnie zdobywali złoty medal w półfinałach wojewódzkich
  • dwukrotnie srebrny medal w półfinałach wojewódzkich.