Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Wiele, wiele razy zadawano mi pytanie na kogo mam głosować? Ci już byli, tamci nie są w stanie. Która lista wyborcza jest najlepsza? Trochę mi to czasu zajęło, ale odpowiedź może być tylko jedna. Głosujcie na listę numer 590.... Jeszcze raz : PIĘĆ>DZIEWIĘĆ>ZERO. Tylko w ten sposób jesteście w stanie zapewnić pracę swoim Rodzicom, sąsiadom, przyjaciołom. Oddajcie głosy polską złotówką.

 

590... tak powinien zaczynać się kod paskowy produktów, które kupujecie. Będziecie mieli pewność, że zostały wyprodukowane w Polsce, przez polskich pracowników. A już od jutra zacznie się szał zakupów świątecznych. Warto poświęcić te 4 sekundy i rzucić okiem na kod paskowy. Być może dzięki Twojej decyzji Matka Twojego kolegi nie straci pracy. Babcia otrzyma na czas emeryturę, nie trzeba będzie żebrać o papier do ksero czy mydło w toaletach. Przykład Autosanu nie tyle może, co musi dać Wam i Waszym rodzinom bezwzględny przykład, jak wielkie znaczenia dla lokalnych społeczności ma wspieranie polskich produktów.

Niestety samo 590.... może nie wystarczyć. Niekiedy produkty "made in Poland" są sprzedawane w sieciach handlowych, które nie płacą lub unikają płacenia podatków w Polsce. Twoja świadomość jest tutaj kluczowa.

Jednak jeśli tylko możesz wybrać - zawsze sięgaj po 590.... ten ciąg literek wróci do Ciebie i Twoich bliskich. Nie pozwól sobie na bycie konsumenckim warzywem. Decyduj bez sentymentów.

 

I jeszcze jedna uwaga - dla tych , dla których Szczerbiec - miecz koronacyjny królów polskich - nie jest symbolem faszystowskim - warto jest wiedzieć, czy 590... oznacza nie tylko produkcję w Polsce ale i polską własność.

A dla ciekawych świata - ogólnopolskim koordynatorem akcji "Swój do swego po swoje" jest Karol Skorek - absolwent II LO/ matura 2012r.