Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Po raz kolejny nasza szkoła postanowiła zaangażować się w akcję organizowania Szlachetnej Paczki. Szkolny wolontariat wraz z opiekunami zarejestrował się już w bazie danych, by pomóc.

 

Szlachetna Paczka jest projektem pomocy, w którym darczyńcy przygotowują paczki i ofiarują je potrzebującym. W tym roku odbywa się 14. edycja akcji charytatywnej. Akcja ta ma charakter ogólnopolski i każdy może pomóc. 

>> STRONA GŁÓWNA SZLACHETNEJ PACZKI <<

Potrzeby ludzi są różnorodne. Od próśb o żywność przez środki czystości lub nawet odzież. Akcja ta jest dla ludzi w potrzebie niezwykle ważna, ponieważ pomoże ona im w normalnym życiu. Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na fakt zbliżających się świąt i zimy. Zazwyczaj ciężko jest im przygotować Wigilię, ponieważ nie mają na to funduszy. Nie wspominając już o ubraniach na zimę, które również są kosztowne. 

Nasi wolontariusze wybrali już osobę, której w tym roku pomogą. Zwracamy się więc z ogromną prośbą do wszystkich uczniów o wsparcie akcji. W szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy. Wolontariusze w dniach od 1-5 grudnia będą chodzić po klasach z puszkami. Jednak klasy mogą również wpłacać zebrane pieniądze do pani pedagog lub dokonać zakupu wcześniej ustalonych z wolontariuszami produktów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie u pani pedagog oraz Kingi Kowalik z 3d.

Nie bądźmy obojętni, pomóżmy potrzebującym! Jak powszechnie wiadomo, każdy dobry uczynek do nas wraca. Mamy nadzieje, że jak najwięcej osób zaangażuje się w pomaganie.