Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiejszy turniej badmintona w Zespole Szkół nr 3 przyniósł nie lada emocji. Reprezentantki "Zakonu" w fenomenalnym stylu pokonały wszystkich przeciwników i awansowały z pierwszego miejsca do finału wojewódzkiego w badmintonie dziewcząt.

W grupie nasza drużyna znalazła się z Zespołem Szkół nr 5 w Krośnie, II LO w Krośnie oraz Zespołem Szkół w Brzozowie. Przeciwnicy okazali się naprawdę silni, a o wygranej decydowały różnice kilku punktów. Jednak zdawały się wyniki, gdy single były wygrywane do zera. Wszystkie mecze w półfinałach udało się wygrać dziewczynom.

Finałowa grupa była także mocna, poza nami znalazły się w niej zawodniczki z sanockiego "Ekonomika", miejscowego Zespołu Szkół nr 5 oraz Zespołu Szkół w Miejscu Piastowym. Po ciężkiej wygranej z "Ekonomikiem" i Miejscem Piastowym dziewczynom wystarczała jedynie wygrana jednego singla z "Setką". Tak też się stało. Po męczących meczach dziewczyny były bardzo zadowolone z awansu do finału wojewódzkiego, który odbędzie się niespełna za miesiąc czasu. 

W składzie wystąpiły: Ilona Kulig, Ewelina Góra oraz Martyna Bieleń. Opiekunem drużyny był pan Grzegorz Pastuszak.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy sukcesu na finałach!