Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

 

18 sierpnia w naszej szkole miało miejsce spotkanie uczniów naszego liceum z młodzieżą z Izraela, odbywającą w naszym kraju podróż „śladami Holokaustu”. Około godziny 12.00 powitaliśmy ich pod ,,Domem Turysty”. Izraelczycy od początku wzbudzili naszą sympatię. Przywitaliśmy się jak starzy, dobrzy znajomi, po czym udaliśmy się do naszego liceum.

 W szkole odbyło się spotkanie zapoznawcze. Zarówno uczniowie z naszej szkoły jak i nasi goście opowiadali o swoim kraju, zwyczajach i edukacji. Następnie podzieleni na grupy „integrowaliśmy się” i dowiadywaliśmy się jeszcze więcej o sobie.  Te zajęcia pokazały, że pomimo innych języków, kultury i historii, jesteśmy do siebie podobni i wiele nas łączy. Na koniec oprowadziliśmy Izraelczyków po Sanoku, aby pokazać im część naszego miasta. Spotkanie pozytywnie nas zaskoczyło, zaprzyjaźniliśmy się z kolegami i koleżankami z Izraela, a rozmowa z nimi pozwoliła nam uwierzyć w nasze umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. Bardzo żałowaliśmy, że spotkanie nie trwało dłużej i nie mogliśmy spędzić więcej czasu z nowymi znajomymi.