Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Zwycięstwo w "Młodzieżowej Paradzie Niepodległości" naszej szkoły przyniosło aktorom z klas 1 c i 1 e nagrodę w postaci  wycieczki.

 

Cel został obrany szybko, mianowicie perła wschodniej Polski- Zamość. Wycieczka miała integracyjny charakter, gdyż do grodu hetmana Zamojskiego wyruszyły dwie zwycięskie grupy w swoich kategoriach- aktorzy II LO  oraz podstawówki z Tarnawy. Najważniejszym punktem było zwiedzanie miasta, gdzie można zobaczyć m.in. Rynek Wielki, Katedrę Zamojską oraz dzielnicę żydowską z synagogą, Spacer po urokliwych uliczkach tego renesansowego grodu dał też naszym uczniom sposobność do uczestniczenia w pokazie arsenału twierdzy Zamość a nawet wystrzału z armaty. Cel integracyjny został osiągnięty, zaś rozstanie z Zamościem śpiewające ( " Oto dziś dzień krwi i chwały..."). Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w występ.