Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

 

Wczoraj, tj. 9.06, na stadionie w Rzeszowie przy ulicy Wyspiańskiego 22 odbył się Wojewódzki Festiwal Sztafet. Ogromy upał za oknem nie stał na przeszkodzie, by sprinterki z naszego liceum zwyciężyły w sztafecie 4x100m. 

 Konkurencja była naprawdę duża. Obok naszego liceum startował także Zespół Szkół w Trzcinicy czy Zespół Szkół w Iwoniczu, które przyjechały z lepszym czasem niż nasza szkoła. Pogoda była wyczerpująca i nie zapowiadało się, że ulegnie zmianie. Mimo wszystko po lekkiej rozgrzewce dziewczyny ruszyły do boju. Nie nastawiały się na mistrzostwo, w szczególności widząc na torze obok Zespół Szkół w Trzcinicy. Jednak na pierwszej zmianie wypadła im pałeczka, tym samym po zmianie Pauliny Furdak z Martyną Bieleń, ta poczuła skrzydła w nogach i ruszyła pędem na prostej do Marii Podkalickiej. Maria po wyjściu z łuku podała na ostatniej zmianie pałeczkę Angelice Faka, a ta dogoniła Zespół Szkół w Iwoniczu i zakończyła bieg sztafetowy z przewagą około 30m z wynikiem 52,60s. 

Zwycięstwo na Finale Wojewódzkim dało awans do finału międzynarodowego w Łodzi, jednak z przykrością stwierdzam, że ekipa nie pojedzie na tę imprezę. 

 

Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Pastuszak. Serdecznie gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy tegoroczny sukces.