Szczęśliwy numerek

20-10-2017

40

   W puli: 

  1,

  10, 12,

  19, 23,

  26, 28, 29, 32, 

  33,

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

 

 

W budowie 2016/17

 

 

 

Rok szkolny 2015/16 

 

Nazwisko i imię

rodzaj prowadzonych  zajęć

dzień / godzina

 

 

 

Borowiec Katarzyna

Przygotowanie do matury

poniedziałek 12.25

Bryndza Wioleta

Koło dla kl .Id

piątek 13.15

Bukład Urszula

Język rosyjski dla poczatkujących

czwartek 14.15 do 15.00

Czech Krzysztof

Koszykówka

środa 15.00 do 16.30

Dziuban Magdalena

Koło historyczne

wg  potrzeb

Gilarska Nina

Koło matematyczne, zajęcia indywidualne,

poniedziałek na l. 4 lub na l.8

Gil-Storoszczuk Irena

Badminton,  tenis stołowy

czwartek 15.00 do 16.30

Golik Agnieszka

Aerobik sportowy

piątek 15.00 do 16.30

Jagniszczak Jadwiga

Przygotowanie do matury, pomoc doraźna

wtorek na l. 5

Kielar Paulina

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 12.25

Kołodziejczyk Julita

Koło dla maturzystów

środa 13.15 do 14.00

Komenda Paweł

Zajęcia komputeropwe

piątek 7.10

Lipelt Ewa

Przygotowanie do matury, pomoc doraźna

poniedziałek 13.15   piątek 12.25

Łakoś Dominika

Koło dla maturzystów

środa 7.10 do 8.00

Małek Edyta

Przygotowanie do matury kl. 3f

poniedziałek 13.10 do 14.00

Mandzelowska Marzena

Koło dla maturzystów

poniedziałek 13.10 do 14.00

Marzec Joanna

Koło matematyczne, zajęcia indywidualne,

piątek 13.15 do 14.00

Mazur Fedak Jolanta

Koło dziennikarskie

wtorek 14.05 do 14.50

Mogilany Joanna

Koło historyczne

wtorek 13.15 do 14.00

Ostrowska Barbara

Koło geograficzne                              

czwartek 13.10 do 14.00            

Pastuszak Grzegorz

Siatkówka, unihokej

poniedziałek 15.00 do 16.30

Pastuszak Joanna

Przygotowanie do matury doraźna pomoc

środa 13.15 do 14.00

Patronik Katarzyna

Przygotowanie do matury kl. 3f

piątek 7.10

Rajtar-Wojdyła Barbara

Przygotowanie do matury

czwartek 13.10 do 14.00            

Rokita Zofia

Koło olimpijskie, zaj.wyrównawcze

czwartek 14.00 do 14.55

Rossmanith Adam

Przygotowanie do matury

poniedziałek 13.15 do 14.00                co 2 tydodnie

Skiba Paweł

Gry zespołowe, siłownia

wtorek 18.00 do 19.30

Szerszeń Marta

1. Redakcja Szkolnej Strony Internet.         2.Koło olimpijskie

wtorek l.7, według potrzeb

Wierdak Dorota

1. Szkolne Koło Teatralne       2.Przygotowanie do matury

wtorek 14.00 do 14.55              czwartek 14.05 do 14.55