Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Czy podoba Ci się praca w radiu? Lubisz dziennikarstwo? A może po prostu chcesz realizować się ze stron technicznych w sprzęcie radiowym? ŚWIETNIE SIĘ SKŁADA! Mamy coś dla Ciebie i chcemy zaprosić Cie do współpracy z nami!

Radio Internetowe Bieszczady.FM powstało w sierpniu 2011r. Grupka młodych, ambitnych uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku postanowiła spróbować swoich sił w programie "Młodzież w działaniu". Okazało się, że projekt zostal przyjęty i przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej - zrealizowany. Po roku czasu wsparcie finansowe wygasło, natomiast radio ciągle funkcjonowało za sprawą Młodzieżowego Domu Kultury, który okazał się przyjąc nas "pod swoje skrzydła" udostępniając dalej pokój do nagrań. Jednakże w 2013r. radio wstrzymało całkowicie swoją działalność. 

Obecnie znów pragniemy realizować radio od początku. Otrzymaliśmy informacje, że MDK w Sanoku jest w stanie nam pomóc.

Aktywności jakie oferujemy: 

- realizator 

- reporter

- dziennikarz/prezenter

- marketing

Bardzo zależy nam na każdej osobie. NIE ZALEŻY NAM NA UMIEJĘTNOŚCIACH, jedynie na ODPOWIEDZIALNYCH OSOBACH. Audycje można prowadzić w 1,2 lub nawet 3 osoby. Jeżeli interesuje Cie współpraca z nami, napisz do nas! W wiadomości prosimy o wysłanie krótkiego życiorysu (m.in szkoła, wiek), napisanie czego chcesz się nauczyć, przedstawienia swoich umiejętności oraz zainteresować oraz pomysłu, co chciałbyś robić w radiu. 

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem REKRUTACJA bądź osobiście zgłosić się do uczennicy Martyny Bieleń z klasy 3g (fakultet pol-hist-wos)

Czekamy na Ciebie! 

Redakcja B.FM