Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Poniżej przedstawiamy harmonogram konsultacji dla rodziców w roku szkolnym 2016/2017. Nauczyciele dyżurują w pokoju nauczycielskim lub w swoich klasopracowniach (informacja w sekretariacie szkoły).

 

 

 

Nazwisko i imię

Wych.

Dzień tygodnia, godzina, miejsce

1

Borowiec Katarzyna

-

Wtorek 08.50-09.35, pokój naucz.

2

Bryndza Wioletta

-

Czwartek 08.00-08.45, pokój naucz.

3

Cetnar Barbara

-

Poniedziałek 11.35-12.20, pokój naucz.

4

Chudzik Bernadeta

3b

Poniedziałek  13.15-14.00, pokój naucz.

5

Dziuban Magdalena

1a

Poniedziałek 12.20-13.10, pokój naucz.

6

Gibała Błażewicz Iwona

3f

Poniedziałek 12.25-13.10, pokój naucz.

7

Gilarska Nina

-

-

8

Gil-Storoszczuk Irena

-

Wtorek 9.40-10.25, pokój naucz.

9

Golik Agnieszka

-

-

10

Grzebieniak Agnieszka

3b

Poniedziałek 12.25-13.10, pokój naucz.

11

Jagniszczak Jadwiga

3e

Środa 11.35-12.20, pokój naucz.

12

Kikta Ewa

-

urlop

13

Kilar Paulina

-

Piątek 11.35-12.20, pokój naucz.

14

Kołodziejczyk Julita

-

Czwartek 10.45-11.35, pokój naucz.

15

Komenda Paweł

-

-

16

Lipelt Ewa

3a

Środa 13.15-14.00, sala 26

17

Łakoś  Dominika

-

Poniedziałek 10.45-11.35, pokój naucz.

18

Ks. Magoń  Jacek

-

-

19

Malewska Joanna

3c

Środa 10.45-11.35, sala 32

20

Małek  Edyta

3f

Piątek 12.00-13.00, biblioteka

21

Mandzelowska Marzena

2a

Poniedziałek 12.25-13.10, pokój naucz.

22

Marzec Joanna

-

Poniedziałek 08.00-08.45, sala 13

23

Mazur-Fedak Jolanta

1d

Poniedziałek 08.00-08.45, pokój naucz.

24

Mogilany Joanna

-

Piątek 11.35-12.20, pokój naucz.

25

Myćka Aneta

1b

Poniedziałek 09.40-10.25, pokój naucz.

26

Ostrowska Barbara

-

Poniedziałek 11.35-12.20, pokój naucz.

27

Pastuszak Grzegorz

-

-

28

Pastuszak Joanna

2b

Poniedziałek 10.45-11.35, pokój naucz.

29

Patronik Katarzyna

-

urlop

30

Perkołup Teresa

-

Czwartek 112.25-13.10, pokój naucz.

31

Piecuch Anna

-

Czwartek 09.00-09.40, pokój naucz.

32

Ks. Podolak  Tomasz

-

Czwartek 09.40-10.25, sala 1

33

Pyrcak Monika

3c

Wtorek 12.25-13.10, pokój naucz.

34

Rajtar Wojdyła Barbara

-

urlop

35

Rokita Zofia

-

Poniedziałek 10.40-11.20, sala 2

36

Rybka Bożena

-

Piątek 11.35-12.20, pokój naucz.

37

Skiba Paweł

2c

Poniedziałek 09.45-10.30, kantorek wf

38

Szerszeń Marta

1c

czwartek 10.15-10.45, sala 14

39

Wierdak Dorota

-

Środa 11.35-12.20, pokój naucz.