Szczęśliwy numerek

04-09-2017

...

W puli: 


WAKACJE

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Do ZŁOTEJ KSIĘGI wpisywani są abiturienci, którzy ukończyli II LO z wyróżnieniem.

Rok szkolny 2016/2017

KLASA III A

1.    Patryk Brzeżawski

2.    Kinga Chmura – absolwent roku 2016/2017

3.    Klaudia Fil

4.    Alicja Jungiewicz

5.    Anna Kokoszka

6.    Natalia Kondracka 

7.    Karolina Lorenc

8.    Ewa Lutak

Wychowawca:  mgr Ewa Lipelt

 

KLASA III B

1.    Sandra Ścieranka

2.    Anna Wójcik

3.    Gabriela Wyciszkiewicz

4.    Kornelia Tworzydlak

Wychowawca:   mgr Agnieszka Grzebieniak

 

KLASA III C

Alina Skarbowska

Wychowawca:   mgr Monika Pyrcak

 

KLASA III D

1.    Julia Leszczyńska

2.    Edyta Ryniak

3.    Kamila Rachwalska

Wychowawca:   mgr Grzegorz Pastuszak

 

Rok szkolny 2015/2016  

KLASA III A

1.   Bartłomiej Grzebieniak

2.   Karol Lewicki

3.   Zuzanna Mogilany

4.   Patrycja Zoszak – absolwent roku 2015/2016

 Wychowawca: mgr Magdalena Dziuban

 

KLASA III B

Jolanta Rymarowicz

Wychowawca: mgr Bernadeta Chudzik

 

KLASA III C

Karolina Hyleńska

Wychowawca:   mgr Joanna Malewska

 

KLASA III D

1.  Paulina Furdak

2.  Monika Kozimor

Wychowawca:   mgr Zofia Rokita

 

KLASA III F

1.  Aleksandra Dyrda

2.   Katarzyna Marczyk

Wychowawca:   mgr Iwona Gibała-Błażewicz  

 

Rok szkolny 2014/2015

KLASA III A

1. Anna Baran
2. Wojciech Draguła
3. Agnieszka Florczak
4. Julia Gaweł
5. Diana Hędrzak
6. Aleksandra Półchłopek
7. Natalia Paszko
8. Karol Szczepan
9. Monika Targowska
10. Martyna Węgrzyniak
11. Katarzyna Żółkiewicz
Wychowawca: mgr Marta Szerszeń

 

KLASA III B

1. Podkalicka Maria
2. Poloczek Celina
Wychowawca: mgr Barbara Rajtar-Wojdyła

 

KLASA III C
1. Agnieszka Pisz 
2. Anna Sowa 
Wychowawca:   mgr Mariusz Kluczyński

 

KLASA III D

1. Wiktoria Barańska
2. Bartosz Jaklik
3. Kinga Kowalik
Wychowawca:   mgr Paweł Skiba

 

KLASA III F

1. Patryk Kosar
Wychowawca:   mgr Paweł Komenda

 

KLASA III G

1. Bieleń Martyna
2. Milczanowska Zofia
3. Misiewicz Emilia
4. Skotnicka Edyta
5. Słowiak Marcin
6. Sokołowski Mikołaj

Wychowawca:  mgr Aneta Myćka 

Rok szkolny 2013/2014

KLASA III A

1.    Kamila Abram

2.    Ewelina Gondela

3.    Eliza Sperska

4.    Marcin Tokarz

Wychowawca: mgr Joanna Marzec

 

KLASA III B

1.    Natalia Hędrzak

2.    Bartosz Jakubowski

3.    Gabriela Rościńska

4.    Jakub Szczurko

Wychowawca: mgr Ewa Dziuban

 

KLASA III D

1.    Katarzyna Milewska

2.    Gabriela Pastuszak

Wychowawca: mgr Joanna Mogilany

 

KLASA III F

Maria Być

Wychowawca: mgr Joanna Pastuszak


KLASA III G

1.    Sylwia Brodzik

2.    Ewelina Gładysz

3.    Magdalena Inglot

4.    Agata Komańska

5.    Kinga Nowicka

6.    Olga Roman

7.    Katarzyna Rysz

8.    Marta Śmierciak

9.    Magdalena Tarnawska

10.  Ewa Ziemlewicz

Wychowawca: mgr Barbara Ostrowska 

 

Rok szkolny 2012/2013

KLASA III A

1.  Joanna Gagatko

2.  Agnieszka Kudelska

3.  Kinga Kunach

4.  Aleksandra Loś

5.  Michał Wronkowicz

6.  Michał Ziobro

7.  Katarzyna Zoszak

Wychowawca:  dr Jolanta Mazur – Fedak

 

KLASA III B
1.  Joanna Baran
2.  Paulina Biernacka
3.  Gabriela Bobola
4.  Szymon Cysarz
5.  Adrian Klepczyk
6.  Daniel Kopleński
7.  Adrianna Kseniak
Wychowawca:   mgr Jadwiga Jagniszczak

KLASA III C
Pamela Uznańska
Wychowawca:   mgr Magdalena Słuszkiewicz - Stoberska

KLASA III D
1.  Maciej Borczyk
2. Magdalena Młynarczyk
3. Karina Szmyd
4  Dominika Świątek
5. Barbara Wojnar
Wychowawca:   mgr Katarzyna Borowiec

 

KLASA III E
1.    Ewelina Adamska
2.    Zuzanna Silarska
Wychowawca:  mgr Dorota Wierdak
                            mgr Edyta Małek
KLASA III F
1.    Justyna Bork
2.    Agnieszka Fedak
3.    Małgorzata Kacprzak
4.    Kamil Niedziński
5.    Kinga Szaszowska 
Wychowawca:   mgr Iwona Gibała-Błażewicz
                             mgr Bernadeta Chudzik
KLASA III G
1.    Dominika Adamska
2.    Magdalena Janas
3.    Kamila Konieczna
4.    Aneta Kozłowska
5.    Łobaza Krystian
6.    Anna Segin
7.    Diana Solon
8.    Kamila Winnicka
9.    Anna Wojtoń
Wychowawca:  mgr Julita Kołodziejczyk

Rok szkolny 2011/2012

KLASA III A

1.    Katarzyna Gazdowicz

2.    Paulina Gładysz

3.    Damian Izdebski

4.    Martyna Kobiałka

5.    Ewa Kopiec

6.    Kinga Majcher

7.    Konrad Malik

8.    Angelika Myćka

9.    Krzysztof Pelc

10.  Julianna Połdiak

11.  Piotr Ryba

12.  Jagoda Szmiłyk

13.  Judyta Wójcik

14.  Krzysztof Zubik

15.  Karolina Żyłka

Wychowawca: mgr Iwona Mermer      

 

KLASA III E

Justyna Filipowicz

Wychowawca: mgr Marzena Mandzelowska 

 

KLASA III F

1.    Karolina Kapis

2.    Emilia Latała

3.    Natalia Płoska

Wychowawca: mgr Katarzyna Patronik

 

KLASA III G

1.    Marta Liput

2.    Agnieszka Podulka

Wychowawca: mgr Bożena Rybka

 

Rok szkolny 2010/2011

KLASA III A

1. Maciej Biłas

2. Katarzyna Kozimor

3. Agnieszka Małek

4. Małgorzata Nastała

5. Karol Ostrowski

6. Tymon Połdiak

7. Katarzyna Radwańska

Wychowawca:  mgr Nina Gilarska

mgr Dominika Łakoś

KLASA III B

1. Justyna Adamska

2. Sabina Bendza

3. Joanna Karbownik

Wychowawca: mgr Ewa Lipelt

 

KLASA III C

Alicja Szeremeta

Wychowawca:  mgr Magdalena Dziuban

mgr Magdalena Słuszkiewicz-Stoberska

KLASA III D

1. Kamila Bętkowska

2. Kinga Dudek

3. Aldona Kędra

4. Justyna Szul

5. Karolina Zimoń

Wychowawca: mgr Barbara Ostrowska

 

KLASA III E

1. Małgorzata Bętkowska

2. Jolanta Dąbek

3. Patrycja Mańkowska

Wychowawca:  mgr Edyta Małek

mgr Tomasz Kulpiński

KLASA III F

1. Justyna Dziedzina

2. Paulina Murdzyk

3. Elżbieta Sabat

4. Jolanta Skrabalak

5. Karolina Skubińska

Wychowawca: mgr Marta Szerszeń

 

KLASA III G

1. Karolina Bochnowska

2. Magdalena Fik

3. Janina Jungiewicz

4. Katarzyna Sperska

 Wychowawca: mgr Ewa Kikta

 

Rok szkolny 2009/2010

KLASA III A

1. Katarzyna Januszczak

2. Jolanta Milczanowska

3. Bartłomiej Oryszak

4. Paweł Ryba

5. Marlena Stach

6. Eliza Tracz

7. Amelia Wota

Wychowawca: mgr Zofia Rokita

 

KLASA III B

1. Magdalena Kowalczyk

2. Angelika Kunda

3. Monika Wojtowicz

Wychowawca: mgr Jadwiga Jagniszczak

 

KLASA III D

1. Elżbieta Bieleń

2. Natalia Kułak

3. Katarzyna Szelka

4. Agnieszka Twardy

Wychowawca: mgr Katarzyna Borowiec

 

KLASA III F

1. Dominika Kapusta

2. Jakub Smolik

Wychowawca: mgr Irena Gil - Storoszczuk

 

KLASA III G

1. Anita Ślusarczyk

2. Wioleta Śnieżek

 Wychowawca: mgr Joanna Mogilany

 

Rok szkolny 2008/2009

KLASA III A

1. Justyna Bańczak

2. Ewelina Gosztyła

3. Kamil Gucwa

4. Kamila Malewska

5. Anna Myszkal

6. Dorota Nowak

7. Konrad Olszewski

8. Kamila Pieszczoch

9. Adriana Pietrzkiewicz

10. Katarzyna Sawicka

11. Karol Skarbowski

12. Kamila Sokołowska

13. Justyna Stach

14. Natalia Suski

15. Agata Wójcik

Wychowawca: mgr Aneta Myćka

 

KLASA III B

1. Marlena Brojacz

2. Jakub Burak

3. Kamil Hędrzak

4. Magdalena Kuzicka

5. Grzegorz Wołoszyn

Wychowawca: mgr Joanna Pastuszak

 

KLASA III C

Natalia Bator

Wychowawca: mgr Katarzyna Patronik

 

KLASA III D

1. Aldona Gembalik

2. Beata Jaklik

3. Bernadetta Kędra

4. Justyna Kielar

5. Bartłomiej Krowiak

6. Sebastian Lasota

7. Michał Piotrowski

8. Sabina Sewastynowicz

9. Iwona Sołtysik

10. Kamila Szczepan

11. Bartosz Szeliga

12. Andrzej Wojtowicz

13. Tomasz Wójcik

Wychowawca: mgr Teresa Perkołup

 

KLASA III E

Justyna Mateja

Wychowawca: mgr Dorota Wierdak

 

KLASA III F

1. Agnieszka Galica

2. Ilona Pałasz

3. Przemysław Patlewicz

4. Katarzyna Sabat

5. Daniel Wołoszyn

Wychowawca: mgr Iwona Gibała - Błażewicz

 

KLASA III G

1. Michał Czarnecki

2. Iwona Dmitrzak

3. Anita Miklaszewska

 Wychowawca: dr Jolanta Mazur - Fedak

 

Rok szkolny 2007/2008

KLASA III A

1. Paweł Bulwan

2. Dagna Cipora

3. Joanna Czepiel

4. Radosław Gabiga

5. Mariusz Gąsior

6. Piotr Gołda

7. Weronika Hołowaty

8. Krzysztof Lipiński

9. Piotr Magierowski

10. Marcelina Matwiej

11. Katarzyna Momola

12. Ewa Sawka

13. Katarzyna Sokołowska

14. Katarzyna Twardak

15. Piotr Wicijowski

Wychowawca: mgr Julita Kołodziejczyk

 

KLASA III B

1. Monika Biesiada

2. Marcin Chowaniec

3. Klaudia Chrapko

4. Natalia Dorda

5. Aleksandra Rokita

6. Karolina Szczepan

Wychowawca: mgr Agnieszka Grzebieniak

 

KLASA III C

1. Justyna Kardasz

2. Karolina Skrzypska

3. Elżbieta Szelest

Wychowawca: mgr Andrzej Czech

 

KLASA III D

1. Sabina Biega

2. Marcin Kapusta

3. Róża Koza

4. Dominik Nawrocki

Wychowawca: mgr Marta Szerszeń

 

KLASA III E

Mariola Wójcik

Wychowawca:  mgr Tomasz Kulpiński

mgr Edyta Małek

KLASA III F

Katarzyna Woźniak

Wychowawca: mgr Ewa Dziuban

 

KLASA III G

1. Magdalena Brelik

2. Anna Dufrat

3. Łukasz Haniak

4. Anna Kopiec

5. Krzysztof Małek

6. Joanna Obłaska

7. Beata Piaskowa

8. Karolina Solarz

9. Adrian Szmiłyk

10. Antoni Wileczek

11. Marek Wojewoda

 Wychowawca: mgr Bożena Rybka

 

Rok szkolny 2006/2007

KLASA III A

1. Grzegorz Górecki

2. Kinga Gucwa

3. Agnieszka Krajewska

4. Klaudia Pieszczoch

5. Katarzyna Pluskwa

Wychowawca: mgr Ewa Kikita

 

KLASA III B

1. Agnieszka Furdak

2. Anna Furdak

3. Zbigniew Skubisz

4. Maria Zabiega

Wychowawca: mgr Ewa Lipelt

 

KLASA III C

Wioleta Gruszczyńska

Wychowawca: mgr Barbara Cetnar

 

KLASA III D

1. Bartosz Kielar

2. Kasper Kopeć

Wychowawca: mgr Wioleta Bryndza

 

KLASA III E

1. Joanna Klimkowska

2. Anna Kopleńska

3. Aleksandra Pielech

Wychowawca: mgr Barbara Ostrowska

 

KLASA III F

1. Anna Czerkies

2. Magdalena Leń

3. Katarzyna Makuła

4. Izabela Pałasz

5. Anna Witwicka

Wychowawca:  mgr Krzysztof Czech

mgr Magdalena Dziuban

KLASA III G

1. Bartosz Lorenc

2. Mariusz Wójcik

 Wychowawca:   mgr Paweł Skiba

mgr Joanna Malewska

 

Rok szkolny 2005/2006

KLASA III A

1. Andrzej Kutiak

2. Elżbieta Nycz

3. Małgorzata Słuszkiewicz

Wychowawca: mgr Nina Gilarska

 

KLASA III B

1. Ewa Górniak

2. Ewelina Jagniszczak

3. Marta Kupka

4. Daria Rychlicka

5. Katarzyna Szeruga

Wychowawca:  mgr Jolanta Mazur-Fedak

mgr Aneta Myćka

KLASA III C

1. Justyna Borowska

2. Katarzyna Karbownik

3. Katarzyna Kurek

4. Ewa Rogóż

Wychowawca:  mgr Marzena Mandzelowska

mgr Jadwiga Jagniszczak

KLASA III D

1. Ewelina Burnatowska

2. Anna Twardy

Wychowawca: mgr Katarzyna Borowiec

 

KLASA III E

Agnieszka Lato

Wychowawca:  mgr Joanna Bukowska

mgr Magdalena Dziuban

KLASA III F

1. Radosław Patlewicz

2. Michał Such

Wychowawca: mgr Joanna Mogilany

 

KLASA III G

1. Monika Jakima

2. Kornelia Lenio

3. Paulina Małek

4. Krzysztof Michalak

5. Diana Orłowska

6. Joanna Owarzany

7. Marzena Wajda

8. Małgorzata Zbiegień

 Wychowawca: mgr Paweł Komenda

 

Rok szkolny 2004/2005

KLASA III A

1. Cycoń Karolina

2. Czerwiński Tomasz

3. Gierczak Małgorzata

4. Klaczak Magdalena

5. Krawiec Anna

6. Kuśnierz Aneta

7. Nycz Katarzyna

8. Olszewska Agata

9. Robel Anna

10. Samek Agnieszka

11. Samek Wojciech

12. Sasko Mariusz

13. Zmarz Izabela

Wychowawca: mgr Zofia Rokita

 

KLASA III B

1. Adamski Artur

2. Rodkiewicz Judyta

3. Sawka Natalia

Wychowawca:  mgr Magdalena Dziuban

mgr Bernadeta Chudzik

KLASA III C

1. Albigowska Katarzyna

2. Czubek Joanna

3. Witek Izabela

Wychowawca: mgr Andrzej Orybkiewicz

 

KLASA III D

1. Ćwik Katarzyna

2. Karaczkowska Justyna

3. Sikorska Anna

Wychowawca: mgr Bogumiła Kenar

 

KLASA III E

1. Furdak Łukasz

2. Wójcik Agnieszka

Wychowawca: mgr Joanna Malewska

 

KLASA III F

1. Frydrychowicz Izabela

2. Gęza Agnieszka

3. Janowska Dorota

4. Kulig Agnieszka

5. Kwasiżur Katarzyna

6. Skoczołek Katarzyna

7. Terlecka Magdalena

Wychowawca: mgr Janina Burczyk

 

KLASA III G

1. Barański Mariusz

2. Fal Agnieszka

3. Mateja Zuzanna

4. Rakoczy Magdalena

 Wychowawca: mgr Jadwiga Jagniszczak

 

Rok szkolny 2003/2004

KLASA IV A

1. Cycoń Aleksandra

2. Gaik Maciej

3. Łagódka Maciej

4. Szałkowska Anna

5. Wicijowski Jan

6. Wojtanowska Edyta

Wychowawca: mgr Bożena Rybka

 

KLASA IV B

1. Kołodziej Joanna

2. Mielnikiewicz Jolanta

3. Rup Katarzyna

4. Wronkowicz Malwina

Wychowawca: mgr Joanna Połdiak

 

KLASA IV C

1. Suska Katarzyna

2. Węgrzyniak Paulina

Wychowawca: mgr Julita Kołodziejczyk

 

KLASA IV D

Kostecka Monika

Wychowawca: mgr Paweł Skiba

 

KLASA IV E

Nycz Natalia

Wychowawca: mgr Alicja Skiba

 

KLASA IV F

1. Bańkowska Natalia

2. Czaban Aleksandra

3. Orłowska Patrycja

Wychowawca: mgr Marta Szerszeń

 

KLASA IV G

1. Kij Barbara

2. Kopczyk Agnieszka

3. Kowal Natalia

Wychowawca: mgr Tomasz Kulpiński

 

KLASA IV H

1. Liszniański Piotr

2. Bider Mateusz

 Wychowawca: mgr Barbara Ostrowska

 

Rok szkolny 2002/2003

KLASA IV A

1. Bigos Renata

2. Borukało Aneta

3. Chimiak Aneta

4. Husak Monika

5. Komardin Swietłana

6. Konik Anita

7. Król Marcin

8. Madeja Sabina

9. Ostrowska Katarzyna

10. Radwańska Jolanta

11. Sokołowska Monika

Wychowawca: mgr Teresa Szałkowska

 

KLASA IV B

1. Bieńczak Edyta

2. Daszyk Konrad

3. Gankiewicz Małgorzata

4. Mindur Dariusz

5. Rup Anna

6. Sławecki Grzegorz

Wychowawca: mgr Agnieszka Grzebieniak

 

KLASA IV C

1. Halek Agnieszka

2. Piegdoń Klaudia

Wychowawca: mgr Andrzej Czech

 

KLASA IV D

1. Kucharczuk Magdalena

2. Pacanowska Iwona

3. Szczepanik Anna

4. Szyniec Krzysztof

Wychowawca: mgr Ewa Dziuban

 

KLASA IV E

Szmiłyk Joanna

Wychowawca: mgr Ewa Lipel

 

KLASA IV F

1. Grządziel Gabriel

2. Kaczmarczyk Monika

3. Latoś Kamila

4. Perun Joanna

5. Piszko Justyna

Wychowawca: mgr Krzysztof Czech

 

KLASA IV G

Szczepanowska Małgorzata

Wychowawca: mgr inż. Joanna Malewska

 

Rok szkolny 2001/2002

KLASA IV A

1. Bogaczewicz Jakub

2. Bulwan Jacek

3. Frączek Anna

4. Koczera Agata

5. Liput Jacek

6. Olech Radosław

7. Piotrowska Joanna

8. Polański Konrad

9. Sabat Marek

10. Wojtasik Kinga

Wychowawca: mgr Joanna Marzec

 

KLASA IV B

1. Bielawka Katarzyna

2. Dziuban Patrycja

3. Jastrzębski Grzegorz

4. Różycki Łukasz

5. Szelest Anna

6. Wronkowicz Monika

Wychowawca: mgr Jadwiga Jagniszczak

 

KLASA IV C

Bobola Maria

Wychowawca: mgr Wojciech Blecharczyk

 

KLASA IV F

Piotrowska Joanna

Wychowawca: mgr Paweł Skiba

 

KLASA IV G

1. Leszczyńska Marzena

2. Orłowska Aleksandra

3. Pilecka Maria

Wychowawca:  mgr Genowefa Kluska

mgr Czesława Fejdasz

 KLASA IV H

Mazur Iwona

Wychowawca: mgr Barbara Cetnar

 

Rok szkolny 2000/2001

KLASA IV A

1. Dębska Elżbieta

2. Orłowski Jan

3. Ostrowska Magdalena

4. Sidor Piotr

5. Zawadzki Adam

Wychowawca: mgr Nina Gilarska

 

KLASA IV B

1. Galant Honorata

2. Zacharska Katarzyna

Wychowawca: mgr Bogumiła Kenar

 

KLASA IV C

1. Madeja Anna

2. Niemiec Katarzyna

Wychowawca: mgr Grzegorz Pastuszak

 

KLASA IV D

Tutak Katarzyna

Wychowawca: mgr Zofia Rokita

 

KLASA IV E

1. Szelka Katarzyna

2. Wilk Joanna

Wychowawca: mgr Tomasz Przystasz

 

KLASA IV F

1. Mielecka Magdalena

2. Ryznar Anna

3. Ryznar Katarzyna

4. Zazulicz Judyta

 Wychowawca: mgr Ewa Kikta

 

Rok szkolny 1999/2000

KLASA IV A

1. Buczek Ewa

2. Czuchry Anna

3. Ćwiąkała Rafał

4. Kostka Agnieszka

5. Kunz Magdalena

6. Malewski Konrad

7. Maślany Diana

8. Mleczko Piotr

9. Oleksiewicz Agnieszka

10. Pelczarska Monika

11. Smoleń Marta

12. Sobolak Bartłomiej

13. Sołopatycz Aneta

14. Sołopatycz Mariola

15. Sołtysik Diana

16. Sztank Dobrosława

17. Wolańska Maria

18. Wrotniak Anna

19. Wydrzyńska Patrycja

20. Zabłotna Anna

21. Zmarz Elżbieta

22. Żebracka Natalia

Wychowawca: mgr Alicja Skiba

 

KLASA IV B

1. Hnat Aneta

2. Muszański Jakub

3. Ogarek Monika

4. Przyboś Agnieszka

Wychowawca: mgr Janina Burczyk

 

KLASA IV C

1. Kulikowska Anna

2. Suska Małgorzata

3. Wierkot Olga

Wychowawca: mgr Maria Macko

 

KLASA IV D

1. Borczyk Tomasz

2. Borek Magdalena

3. Brudnik Katarzyna

4. Domin Paweł

5. Drwięga Grzegorz

6. Drwięga Monika

7. Jasik Damian

8. Paszkiewicz Dariusz

9. Paszkiewicz Piotr

Wychowawca: mgr Joanna Mogilany

 

KLASA IV E

1. Dziuban Agnieszka

2. Majczyk Magdalena

Wychowawca:  mgr Urszula Bukład

mgr Anna Kwiatkowska