Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Gdybym chciał opisać historię ostatniego roku sportowego w formie banerów wywieszonych na murach Zakonu - zasłoniłbym nimi pół szkoły. Gdybym chciał podsumować ostatnią sportową dekadę i obwiesić banerami fasadę liceum - w klasach panowałby półmrok, którego nie rozświetliłyby nawet powiatowe żarówki... Dlatego tego nie zrobię.

 

Matura 1963

29 czerwca 2013 roku odbył się w Sanoku zjazd maturzystów z roku 1963, jak łatwo policzyć,  50 lat po maturze – po tym ciągle dla nas ważnym w życiu wydarzeniu. 

Po raz pierwszy również był to zjazd koedukacyjny, gdyż nasza szkoła była wówczas szkołą wyłącznie żeńską, chłopcy uczęszczali do liceum męskiego przy ul. Sobieskiego. Nie tylko nasza szkoła była tzw. Zakonem, ale i w liceum męskim panowała surowa dyscyplina i bardzo tradycyjne metody wychowawcze. Nie była wówczas możliwa pełna integracja młodzieży tych dwóch bratnich szkół.
A zatem lepiej późno niż wcale, po pół wieku pod hasłem  dwie szkoły – jedno serca bicie  spotkaliśmy się wcześnie rano i świętowali razem – do późnej nocy.

Na podstawie danych zaczerpniętych ze strony OKE, bardzo jest nam miło poinformować, że uczniowie naszego liceum mają najwyższy procent zdawalności matur w powiecie sanockim.
Gratulujemy !

 

Ten dzień był dla uczniów oczekiwany już od pierwszego dzwonka. Zakończenie roku szkolnego to dzień szczególny. Rozpoczęliśmy go od uroczystej Mszy Św. w Kościele Przemienienia Pańskiego. Następnie odbyła się akademia podczas której zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem.


Potwierdzenie woli podjęcia nauki przez kandydatów zakwalifikowanych do II LO w Sanoku (lista zakwalifikowanych zostanie wywieszona 5 lipca 2013 r. w piątek o godz. 12.00) należy złożyć w dniach: