Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Szkolne Koło Teatralne i Przyjaciele zapraszają 9 kwietnia na Rynek Galicyjski w skansenie. Stało się już tradycją, że bierzemy udział w tego typu wydarzeniach. W tym roku będziemy odtwarzać różne postacie historyczne i świąteczne, kojarzące się z Niedzielą Palmową i Wielkanocą (szczegóły na plakacie).

3 marca 2017 roku, halę PWSZ Sanok ogarnęły sportowe emocje z udziałem naszych unihokeistów. Odbył się tam finał wojewódzki Licealiady w unihokeju chłopców.

      

,,Ponieważ żyli prawem wilka, historia o nich głucho milczy…” – tak pisał o Żołnierzach Wyklętych wielki  polski poeta Zbigniew Herbert. Nie mieli oni  zamiaru podporządkować się komunistycznej propagandzie i w konspiracji, ukrywając się po lasach, zaczęli walczyć przeciwko dominacji sowieckiej i ,,Polakom”, którzy przynieśli ,,wolność” na sowieckich bagnetach.  Właśnie im – wielkim bohaterom -  poświęcony został koncert pt. ,,Niezłomni i wierni do końca”, który odbył się 1 marca 2017r. w Sanockim Domu Kultury w rocznicę zamordowania przez komunistów w 1951r. siedmiu członków IV Zarządu Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość.

Rekolekcje odbędą się w dniach 3 i 4 kwietnia 2017r. Szczegóły wkrótce.

Podaj dalej.

Wszystkim paniom życzymy wszystkiego co najlepsze. Wierzymy w Was.

„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę”

 

                                                                                                  Noblistka Maria Skłodowska-Curie

 

04 marca w II Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku odbyła się III Edycja Konkursu Biologiczno-Chemicznego „BIOCHEMIK”. W tym roku uczniowie rozwiązywali test składający się z zadań otwartych i zamkniętych, hasło tegorocznej edycji brzmiało „Gazy wokół nas”. Konkurs miał na celu pogłębienie i utrwalenie wiadomości z biologii i chemii. Adresowany był do uczniów gimnazjów z terenu powiatu sanockiego i ościennych.

 

W dniu 27 lutego 2017 w bibliotece szkolnej II LO w Sanoku dobył się II Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej. Organizatorkami konkursu były: Iwona Gibała-Błażewicz, Agnieszka Grzebieniak, Kamila Mackiewicz-Rossmanith i Edyta Małek.

27 lutego w Sanockim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród
w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym "Oskarżeni o wierność". Naszą szkołę reprezentowali: Anita Barańska (1a) i Maciej Kosturski ( 1d). Anita zdobyła 1 miejsce,
a Maciek 2, dzięki czemu w  również w klasyfikacji drużynowej nasz tandem wyprzedził konkurentów zajmując 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!

We wtorek, 28 lutego 2017r w Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie, odbyła się Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: Liceum Ogólnokształcące w Lesku, Zespół szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych,  Liceum Ogólnokształcące w Brzozowie oraz reprezentacja naszej szkoły.

 

W dniu 1 marca (środa) o godzinie 10:00 odbędzie się organizowany przez zespół polonistów "Konkurs ortograficzny".

Zapraszamy wytypowanych uczniów do sali numer 31 o godzinie 9:45