Szczęśliwy numerek

01-12-2017

37

   W puli: 

 1, 3, 5, 6,

10, 12, 13, 17

18, 19, 20, 21, 22,

26, 28, 29, 30, 32,

34, 35, 36, 38, 40

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.


11 stycznia 2017 roku hala ZS nr 3 w Sanoku, kolejne półfinały wojewódzkie Licealiady, tym razem w unihokeju chłopców. Czy wyzdrowieją Ci, których zmogła gorączka, czy uda się awansować do finału, oby nie powtórzyły się błędy z ubiegłego roku. Między innymi takie pytania nurtowały naszą drużynę przed rozpoczęciem zawodów.

10 stycznia 2017r. w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku odbył się Półfinał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt, podczas którego nasze reprezentantki zajęły 1 miejsce i pewnie awansowały do Finału Wojewódzkiego.

Zakończenie semestru, wystawianie ocen, sprawdziany poprawkowe, nieprzespane noce - wszystko to sprawia, że u przeciętnego członka Zakonu poziom stresu dramatycznie wzrasta. Dlatego należało przerwać to pasmo wzbudzających strach wydarzeń i na chwilę zapomnieć o towarzyszącej ostatnim dniom „gorączce”.

3 stycznia 2017r. Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ w Sanoku stało się  areną zmagań, drużyn mieszanych siatkarzy i siatkarek, podczas II Turnieju Piłki Siatkowej. Wśród 10 rywalizujących drużyn byli i nasi reprezentanci.

Drogi Darczyńco,
Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!
Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

22 grudnia odbyły się szkolne jasełka, które przygotowali członkowie Koła Teatralnego pod opieka Pani Doroty Wierdak i księdza Tomasza Podolaka.

Gwiazda betlejemska  nabiera blasku, trzej królowie wyruszają w podróż, a Scrooge gniewa się na cały świat, ale tym razem swoją furię wyładował na kolędnikach w sanockim skansenie.

 

 

Komisja Konkursowa podjęła następujące decyzje :

1m - klasa I A (1 dzień "niepytania")

2m - klasa II D (4 godziny "niepytania")

3m - klasa II A (2 godziny "niepytania")

Zwycięzcom gratulujemy.

16 grudnia 2016 r. w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej w Rzeszowie miało miejsce uroczyste rozdanie nagród dla uczestników Podkarpackiego Konkursu  "Sienkiewicz na wesoło i nie tylko...".