Szczęśliwy numerek

31-10-2014

 10

 

 W puli:

  1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11 12 13 14 15
 16 17 18 19 20 21
 22 23 24 25 26 27
 29 31 32 33 34
 

 

 

 

 
 
    

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Zapraszamy po odbiór zamówionych książek.

Dziękujemy za zainteresowanie,

zapraszamy na kolejny kiermasz taniej książki na wiosnę :)

Dzisiejszy turniej badmintona w Zespole Szkół nr 3 przyniósł nie lada emocji. Reprezentantki "Zakonu" w fenomenalnym stylu pokonały wszystkich przeciwników i awansowały z pierwszego miejsca do finału wojewódzkiego w badmintonie dziewcząt.

Czytaj więcej...

22 i 23 października w ramach festiwalu objazdowego WATCH DOCS w Sanockiej Galerii BWA odbyła się projekcja filmów dotyczących praw człowieka. Uczestniczyli w niej uczniowie naszej szkoły (fakultet j.polskiego, wos - klasa 2 oraz klasa 2F i 1b) pod opieką nauczycieli Jolanty Mazur-Fedak i Barbary Wojdyły.

Czytaj więcej...

We czwartek 23.10. 2014r. uczniowie fakultetu wos klas 3 i 1a uczestniczyli w  warsztatach prowadzonych przez p. Moniką Lewicką, konsultantką Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie. Tematem warsztatów były możliwości młodych ludzi związane z przynależnością Polski do Unii Europejskiej - "Młodzież w Europie". 

Czytaj więcej...

 

 

 

PRZYPOMINAMY : Składka za basen płatna do środy, 5 listopada.

Rugby Klub Sanok rozpoczyna kolejny nabór zawodników na nowy sezon treningowy 2014/2015.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od 17.45 do 19.30 (sala gimnastyczna i siłownia II LO) oraz w niedziele o godz. 10.00 na euroboisku w Pakoszówce - dojazd zapewnia Klub.

UWAGA! Zajęcia w czwartki rozpoczną się, jak się uda wyremontować siłownię. Do tego czasu zajęcia w czwartki zawieszono.

Znajdziesz nas TUTAJ : https://www.facebook.com/sanokrugby oraz https://www.facebook.com/czasnarugby?fref=ts  , oraz  https://www.facebook.com/PromoRUGBY

Chłopcom, którym mamy kupują majtki i skarpetki raczej dziękujemy. Facetów witamy z radością.

ZAPRASZAMY.

 

Zapraszamy na pokład nowego, a jednocześnie najstarszego polskiego żaglowca S/Y KAPITAN BORCHADT, łączącego w sobie tradycję i nowoczesność.

 

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.kapitanborchardt.pl

 

„Walcz w dobrych zawodach o wiarę, zdobądź życie wieczne” (1Tm 6,12)

Pod takich słów sztandarem w sobotni poranek, 4 października wyruszyła z naszego miasta kilku-autokarowa pielgrzymka tegorocznych maturzystów, gdzie największą grupę stanowiła młodzież naszego Liceum. Celem Jasna Góra, przyciągająca z naszej archidiecezji co roku ponad 5 tysięcy tych, którzy przybywają aby z pokorą prosić nie tylko o zdanie egzaminu maturalnego, ale przede wszystkim by zawierzyć swą młodą drogę życia opiece Maryi.

Czytaj więcej...

Z okazji  Edukacji Narodowej

wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty

pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia!

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności,

satysfakcji z wykonywanej pracy, 

wielu sukcesów pedagogicznych 

oraz wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności.

Redakcja II LO

Czytaj więcej...