Szczęśliwy numerek

28-11-2014

 

18


 W puli:

  1 6 7 9 12
 14 15 17 21
 23 27 29 31 33
 
 

 

 

 

 
 
    

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.


Od grudnia do kwietnia w naszej szkole będzie trwać Konkurs Ekologiczny polegający na zebraniu jak największej ilości plastikowych nakrętek.
Konkurs zrealizowany w ramach akcji poświęconej choremu Wiktorowi - zebrane zamknięcia zostaną przekazane rodzinie chłopca.

Czytaj więcej...

 

Impreza, z której dochody zostaną przekazane na potrzeby chorego Wiktorka Wojnarowskiego, odbędzie się 03.12.2014 (środa).
Zaczynamy o 17:00 i bawimy do 21:00!  Wstęp to 3zł. Dary od serca, dla serca Wiktorka mile widziane.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny nasza szkoła postanowiła zaangażować się w akcję organizowania Szlachetnej Paczki. Szkolny wolontariat wraz z opiekunami zarejestrował się już w bazie danych, by pomóc.

Czytaj więcej...

Sportowe zajęcia pozalekcyjne są odwołane do 28.11 - patrz "matura próbna". Ewentualne zmiany - informacje u nauczycieli prowadzących.

Serdecznie pozdrawiam uczestników zajęć na siłowni. Ad meliora tempora. 

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w konkursie, który od lat jest prowadzony przez polonistki II LO p. Julitę Kołodziejczyk i p. Zofię Rokitę i już na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły. Mamy nadzieję, że i tym razem podejmiecie wyzwanie i przybędziecie, by zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w dziedzinie jakże bogatej i interesującej, jaką jest mitologia.. Już teraz uchylamy przed Wami nasze skromne wrota. I liczymy na dobrą zabawę…

Czytaj więcej...

5 listopada 2014 r. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zebrali się w Kancelarii Premiera, by odebrać pamiątkowe dyplomy z rąk pani Ewy Kopacz. Wśród tego grona znalazł się również jedyny reprezentant sanockich szkół, najlepszy uczeń naszej szkoły Karol Szczepan z klasy 3a.

Czytaj więcej...

12 listopada 2014r. odbyła się I edycja Konkursu  „JAK POLACY WYBILI SIĘ NA NIEPODLEGŁOŚĆ”.

Czytaj więcej...

 

We środę - 12 listopada 2014 r. uroczyście obchodziliśmy  w naszej szkole 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu pamiętamy o tragicznych losach naszej Ojczyzny, licznych ofiarach, które poniósł nasz naród na drodze do niepodległości. Mieliśmy niecodzienną okazję wysłuchać - pełnych radości i pozytywnej energii utworów patriotycznych w wykonaniu uczniów klasy 1b, którzy chcą, jak większość z nas, czcić to święto pełni uśmiechu, szczęścia i dumy z tego, że żyjemy w wolnym kraju.

Czytaj więcej...

Miło nam jest poinformować, że po zaakceptowaniu wniosków przez zarząd Fundacji w Warszawie, Szkolna Komisja Stypendialna Fundacji Świętego Mikołaja,

Czytaj więcej...

 

W związku z obchodami 96 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w II LO podejmujemy działania patriotyczne:

1) W dniu 12.11 na lekcji 5 zapraszamy na akademię przygotowaną przez klasę 1b.

Czytaj więcej...