Szczęśliwy numerek

5-12-2016

40

W puli: 

1, 2, 3, 5, 8, 9, 15, 19,

 21, 23, 25, 26, 27,

31, 32, 33, 34, 35, 39,

 41, 44, 45, 46

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. W związku z tym prosimy wszystkich uczniów naszej szkoły o wpłatę 5 zł do skarbników klasowych a następnie przekazanie tych pieniędzy do Pani Pedagog.


Jeżeli jakaś klasa chciałaby wspomóc tę akcję w szczególny sposób to zamiast "klasowych mikołajek" może przekazać te pieniądze na poczet szlachetnej paczki. Wpłata 5 zł jest jednocześnie biletem wstępu na koncert noworoczny II LO, który odbędzie się 5 stycznia 2017R. na auli PWSZ w Sanoku. (Koncert będzie oczywiście w ramach lekcji!!) - szczegóły zbiórki znajdziesz na swoim koncie w e-dzienniku.

2 grudnia 2016r. w Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku odbyła się Rejonowa Licealiada w unihokeju dziewcząt, podczas której nasze reprezentantki nie doznały ani jednej porażki!

To ważny dzień nie tylko dla dzieci. Jeśli możesz dla swojej najważniejszej osoby kupić prezent - to kup taki, którego kod kreskowy zaczyna się cyframi 590....

1 grudnia 2016r. drużyna unihokeistów naszego liceum pewnie awansowała do półfinałów wojewódzkich w Licealiadzie.

W związku z realizacją projektu: Z tradycją w nowoczesność!

biblioteka szkolna ogłasza

konkurs plastyczny na stronę tytułową oraz ilustracje

do tworzonej przez społeczność II Liceum Ogólnokształcącego

rękopiśmiennej wersji 

Pana Tadeusza  Adama Mickiewicza. 

Biblioteka szkolna organizuje projekt:  Z tradycją w nowoczesność!

od 1 grudnia 2016 roku zapraszamy wszystkich czytelników do udziału

w tworzeniu książki rękopiśmiennej.

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i obsługa – wszyscy, niczym średniowieczni skrybowie przepiszemy wielkie dzieło:

Pana Tadeusza  Adama Mickiewicza,

Koło Teatralne - próba "Opowieści wigilijnej" i Jasełek odbędzie się w czwartek 01.12.16. o 13.15. i 14.05. w sali 24.
Opiekunka Koła D. Wierdak

Uczennica naszej Szkoły Alicja Jungiewicz (3a) uzyskała prestiżowe Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Alicja spełniła wymagania, jakie stawia się przed kandydatami do tego stypendium: "Uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre."

Serdecznie gratulujemy!!!

Uczennice naszej "Dwójki" Anita Barańska  - 1a, Kornelia Tworzydlak - 3b, Aleksandra Gocek - 3b - wzięły udział w powiatowym konkursie Towarzystwa Gimnastycznego " Sokół"  - " Błękitny generał - Józef Haller". Anita Barańska zajęła 1, a Kornelia 2 miejsce! Dziewczyny udowodniły, że historia jest dla wszystkich - nie tylko fakultetu historycznego - Kornelia i Ola są na biol - chemie:) Serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej!!!

 

                                                                                


SZKOLNE KOŁO TEATRALNE zaprasza "kółkowiczów" oraz wszystkich zainteresowanych na próbę Jasełek oraz Opowieści wigilijnej w poniedziałek 21 listopada 2016r. o godzinie 13.15 oraz 14.05 w sali 24.
                                     Opiekun Koła: Dorota Wierdak